petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hint bülbülü besleyenler yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur kartal tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    hint bülbülerinde yumurtadan çıktıktan kaç gun sonra ayırmak gerekir anne babadan?

2. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşa göre değişiyo 45 günlükken tam olarak yem kırmay başlıyolar..ben genelde 45 günden önce ayırmıyorum yem kırmaya başlasa bile

3. onur kartal

onur kartal New Member

Beğenileri:
    0
    anne baba zarar vermiyo değili ilk yavrularım bnimde bişey bilmiyorum

4. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Yavrularınız yuvadan atlayınca yavruluğu söküp alın. Yuva olmayınca eşleşme isteği de olmuyo,yavru bakımına devam ediyorlar. 35 günlükten sonra yem kırıp kırmadıklarını gözlemlemeye başlayın.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    45 50 günden önce sakin ayırma yuvada çok erken atliyorlar ama yeme çok geç dusuyorlar

6. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    benim zebraları 35 günlükken ayırdım sorun olmadı yem kırmayı da öğrendiler ama 45 güne kadar anne beslese yavrular daha iyi gelişir. benimkiler zayıf kaldılar biraz. ama şöyle bir durum da var 45 gün beklersen anne baba yeni kuluçkaya yatıyor. ben yuvalığı temizlemeye fırsat bulamadan yavruların tamamı atlamadan yeni yumurtaları yaptılar

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İlk besledigim zaman anne baba dovuyor diye 35 günlük civariydi sanırım yavruları ayirdim yem mama vermeme rağmen 2 gün sonra ölüleriyle karşılaştım bilgisizdim meğer geç dusermisler yeme hala ilk günkü gibi acı içimde şuan bu mesajida bogazim düğüm düğüm yazıyorum

Sayfayı Paylaş