petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülü yardım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Ünaldı tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    SA benim bir cift hint bülbülüm var 2 de sorum var

birincisi ben bu kuşu alalı neredeyse 3 buçuk hafta oldu ve aldığımda altında yumurta vardı bu kadar süre geçmesine rağmen yavru çıkmadı üstüne bidaha yumurtladı acaba yumurtayı atıyım mı dursun mu yumurta dolu :confused::confused:

bide ben bunlara yuva malzemesi olarak kendir verdim ama sanırsam fazla verdim bi sıkıntı olur mu yuvaya fazla taşıyınca:D:eek:

ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler:):)

2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    as kardeşim yumurtların dolu oldundan eminsen kuşlar yumurtlama bitmeden yumurtalara yatmazlar bu yüzden genelde yeni başlayanlar ilk yumurtayı yaptıktan sonra hesaplamaya başlarlar ama kuşlar henüz yumurtlama bitmedi için yumurtalara yatmazlar ve düzgün ısınmadı için yumurtalar olmaya başlamaz ve yumurtanın çıkma süresi uzar yani biraz daha bekle atma yumurtaları

2.soruya gelince fazlada verme bence bu kuşları kaç sene besledim nasıl başarıyolar bilmiyorum ama verdim herseyi yuvanın içine sıkıştırıyor ve yuvanın içini çok doldurdu için yavrulardan en son yumurtadan çıktıktan sonra altta kalıp malesef ölebiliyor ama bu her kuş için değil benim 23 çiftimden sadece 2sinde bunu yaşıyodum diğerleri fazla malzeme doldurmuyorlardı bir sıkıntı olmuyordu

#2 Serkan KILINÇ, 17 Nisan 2016
    Son düzenleme: 17 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş