petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülümün çıkardığı ses hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve SONTABANCA tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. SONTABANCA

arkadaslar 5-6 gündür hint bülbülü besliyorum birini cumartesi birinide pazar günü aldım ve kolaycana eş tuttular bu sabahda yuvalığı yerleştirdim yerede yuva kılı koydm sadece yuvaya girip çıkıyolar ama kuşum yuvaya girince kedi gibi ses çıkarıyo nedeni nedir ???:mad::mad::mad::mad::mad:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Hint bülbülünden anlamama ancak bu üzücü ve acil bir durum değil.
    Konu açarken seçtiğimiz başlıklara dikkat edelim lütfen.

3. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Yuvaya girince hissettiği huzurdan dolayı çıkardığı bir ses o. Keyifli olduğunu gösteriyor. Sıkıntı yok.

4. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    genelde erkek çıkartır o sesi dişiyi yuvalığa davet ediyor hint bülbülleri çoğunlukla yuvalıkta çiftleşirler 2si baraber giriyorlarsa yakında yumurta gelir

Sayfayı Paylaş