Karadeniz Pet

Hint Bülbülünün Gaga Taşına İhtiyacı Var Mı ?

kalpsizprens

Yeni Üye
Arkadaşlar hint bülbülünün gaga taşına ihtiyacı var mı ? Bir de hint bülbülü bildiğimiz muhabbet kuşu yemliğinden yemek yiyebilir mi ? yani normal plastik yemlikten bahsediyorum

Muhabbet kuşu kumu olur mu ? Bir de muhabbet kuşunun plastik yemliğinden yemek yiyebilirler mi ? Bir de ben yuva için pamuk malzemesi veriyorum olur mu ? Bir de ben pamuğu verdim diyelim erkek yuvayı yaptı bir daha malzeme vermem gerekir mi ? Bir de kum ne için

Son düzenleme:
Muhabbet kuşu kumu olur mu ? Bir de muhabbet kuşunun plastik yemliğinden yemek yiyebilirler mi ? Bir de ben yuva için pamuk malzemesi veriyorum olur mu ? Bir de ben pamuğu verdim diyelim erkek yuvayı yaptı bir daha malzeme vermem gerekir mi ? Bir de kum ne için

kum sindirim için. Kalamar kemiğide yumurtanın ham maddesi gibi aşırı tüketmesinden yumurtlayacagını anlarsın. yuva malzemsinin yeterli olup olmadıgınada sen karar vericen ne çok dipte kalıcak nede yukarıda olup yavruların düşmesine neden olucak

Yani muhabbet kuşu kumu olur değil mi ? Bir de muhabbet kuşunun plastik yemliğinden yemek yiyebilirler değil mi ? Yani plastik yemlik olur mu ?

Hint bülbülü en çok hangi yemi sever

Son düzenleme:
Geri