petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülleri yemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğu kan tarafından 31 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hint bülbüllerime muhabbet yemi veriyorum. onun dışında ne yersem paylaşıyorum. az önce hobipetin konusunu görüp sitesine girdim. birsürü kova kova yem var. bunlardan hangilerini alıp vermeliyim ? konuyu açma sebebim muhabbet yeminin neredeyse tamamını ziyan etmeleri.. demek ki içinde belirli yedikleri birşey var onu seçiyolar.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hint bülbüllerinin yemi zaten farklı daha küçük tanelerden oluşuyor. Ancak zorda kalınca muhabbet kuşu yemine de hayır demiyorlar.

3. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    küçük taneler derken hangilerini almam gerekir ? o kadar çok çeşit var ki.. yada bu dükyanı işleten arkadaş iyi anlar mı ? ilgiliyse gitmeyi düşünüyorum yarın. pet shopcular malum, bişey anlamıyolar

https://www.hobipet.com.tr/kategori/kus-yemleri

4. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Karışık yemi de seçiyor aspirin yiyorlar gerisini döküyorlar mecbur yem temizleme makinası yaptım kova kova yemim olunca. Bunlara en temizi ak darı vermek diye düşünüyorum daha önce onu kullaniyordum

Sayfayı Paylaş