Karadeniz Pet

Hiperaktif yavru disi ve olgun erkek

bademvefistik

Meraklı Üye
Merhabalar,
2,5 yasindaki erkek kusuma arkadas olmasi icin 3 aylik disi aldim. Ayri kafeslerde ancak yan yana yasiyorlar. Sorun su ki erkek kusum disi kusun ilgisinden cok rahatsiz ve sanirim beni kiskaniyor. Erkek nereye gitse disi pesinden ayrilmiyor. Oda oda erkegi ariyor ve kesinlikle pesinden ayrilmiyor. Erkek kafesine girdiginde bile, erkegin kafesinin tellerine tirmanip ters duruyor, garip garip hareketler yapiyor. Ve erkek hic tepki vermiyor. Ne yapacagimi bilmiyorum.. Acaba yavru daha kucuk diye mi boyle? Yan yana ayni kafese koysam alisirlar mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

hiç yan yana koymadıysan dene ama erkek sevmemişse benziyor senin anlatımına göre dene olmazsa değiştireceksin kuşu

hiç yan yana koymadıysan dene ama erkek sevmemişse benziyor senin anlatımına göre dene olmazsa değiştireceksin kuşu

Erkegin yaninda disisi vardi ancak petshop tarafindan kandirildigimdan yasli ölmek uzere olan disiyi satmislar bana. Onu aldim erkegin yanindan. Sonra bu yavru disiyi ayni odaya farkli kafeste, yan yana koydum. Eski esini ariyor olabilir mi? Yavru daha 3 aylik, yavru diye rahatsiz olmus olup yaninda istemiyor olabilir mi?

öncelikle çok güvendiğin yerden alman lazım adam çıkar sağlamadan sana neyse onu verecek bunun için çok büyük petshoplar var o uygun olur adam zaten kazanıyor kandırmaya gerek duymaz ben öyle yerden aldım neyse konuya gelelim kuşları aynı kafese koy tünek falan koyma 1 gün aynı kafeste geçirsinler ne tepki verecekler alışacaklarmı ona göre bak alışmazlarsa birbirini gagalarlarsa yapacak bişey yok

öncelikle çok güvendiğin yerden alman lazım adam çıkar sağlamadan sana neyse onu verecek bunun için çok büyük petshoplar var o uygun olur adam zaten kazanıyor kandırmaya gerek duymaz ben öyle yerden aldım neyse konuya gelelim kuşları aynı kafese koy tünek falan koyma 1 gün aynı kafeste geçirsinler ne tepki verecekler alışacaklarmı ona göre bak alışmazlarsa birbirini gagalarlarsa yapacak bişey yok

Cok sagol, birde boyle deneyeyim o zaman... Umarim anlasirlar...

Geri