petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hiperaktif

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf MUNGAN tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    Ya 4 aylık dişi kuşum kafesinde paso hareket ediyor bide kanatları kesik çıktı uçmuyor ama tırmanıyor bunun nedeni nedir yani bi yorum alabilirmyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

he bide etrafındaki tülün başları yeşil orayı kemiriyor .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Cevap bekliyorum dostlar üstadlar :)

#1 Yusuf MUNGAN, 7 Haziran 2014
    Son düzenleme: 7 Haziran 2014
  2. kadir can ucun

Dışarı çıkmak istiyordur.

3. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    daha bana alışmadı sizce çıkartıymmı ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    çıkartmayın... arada bir kafesin kapısını açın, sadece parmagınıza cıkmasına müsade edin.. parmagınıza siz elinizi onun gögsüne değdirmeden kendi geliyorsa, 1 parca meyve verin tadına baksın.. meyveden ürkerse, yem yedirin elinizde.. 2 hafta falan geçsin.. sonra dışarı salarsınız.

5. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bencede çıkarmayın uçabilse çıkarın derdim ama bir yerlerden düşüp kendini yaralama ihtimali var.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Sayfayı Paylaş