petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hipraminchok kullanımı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Benjamin tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Benjamin

Benjamin New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,

Bu miniği petshopta gördüm orda bırakmakta içime sinmedi. Kanatları ve kuyruğu kesilmiş bulunduğu kafeste ondan daha büyük kuşlar vardı sanırım biraz hırpalanmışta. Hipraminchok un iyi geleceğini söylediler siz ne düşüyorsunuz? Nasıl kullanmam gerekir. Ayrıca evimde bir tane daha muhabbet kuşu ve sevda papağanı var onlara da verebilir miyim?

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İyi bir vitamin ve sindirim sistemi düzenleyici özelliği olduğu yazıyor internette.

#2 Levent ACAR, 19 Ekim 2015
    Son düzenleme: 19 Ekim 2015
  3. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Merhaba.Sizin gönderinizi facebook'ta görmüştüm.Petshop'ta gördüm diyorsunuz da facebookta bulduğunuzu söylemişsiniz.Burada size yardımcı olacak arkadaşlar bulunacaktır.

4. yumu55

yumu55 New Member

Beğenileri:
    0
    bende merak ediyorumHipraminchok kullanımını.kullanış vs...

5. Benjamin

Benjamin New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba evet facebooktada bir grupta bilgi almak için paylaştım :) Diğer kuşlarıma yem almak için uğradığımda petshopta gördüm ama herhangi bir ücret ödemediğim için buldum kelimesini kullandım yanlış mı anlaşıldım acaba :S Mesajların hepsine cevap veremedim ama hemen bakıyorum. Teşekkür ederim ilginiz için :)

6. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Bence bu kuş güzel bir bakımla düzelecektir.Keşke yakın olsada alıp baksam.Yazık olmuş kuşa.

7. baskentli06

Beğenileri:
    2
    bu kuş ii bakılırsa iri ve renk olarak mutasyon bir kuş olcak mama ve vitamin eksik etmeyin kuştan 1 aya kadar düzelir kuş bence

8. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    tam suluğa pirinç tanesi kadar haftada 2 gün verebilirsiniz çok iyi bir üründür, uzun süredir kullanıyorum. Kanatlı bütün hayvanlara verebilirsiniz

#8 ali sağlam, 21 Ekim 2015
    Son düzenleme: 21 Ekim 2015
  9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=11820]ali sağlam[/MENTION] ın dediği gibi gayet iyi bir üründür. Yazılan ölçekler idealdir. Kuşta güzel bir kuş. Güle güle besleyin. Yaklaşık 1 aya da düzelecektir.

10. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Dün bende aldım,vitamin ve amino asit içeriği var,suluğa mercimek tanesi kadar konuluyor,hastalık Döneminde 5 gün koruma Amaçlı 15 gün de veya ayda 1 defa uygulanabilir.

11. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Oy benim güzelim. İyi ki görmüşsünüz onu yoksa petshopta ölür giderdi. inşallah iyileşir.

12. Benjamin

Benjamin New Member

Beğenileri:
    0
    Duydugumdan beri bende bu ilacı arıyorum ama malesef bulunduğum yerde bulamadım. Şimdilik vitaminlerle idare ediyorum. ilk güne göre kendini toparladı. Kısa sürede toparlanır gibi geliyor :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. hipraminchok

,
  2. hipraminchok kullananlar