Karadeniz Pet

Hipraminchok kullanımı?

Benjamin

Yeni Üye
Merhabalar,

Bu miniği petshopta gördüm orda bırakmakta içime sinmedi. Kanatları ve kuyruğu kesilmiş bulunduğu kafeste ondan daha büyük kuşlar vardı sanırım biraz hırpalanmışta. Hipraminchok un iyi geleceğini söylediler siz ne düşüyorsunuz? Nasıl kullanmam gerekir. Ayrıca evimde bir tane daha muhabbet kuşu ve sevda papağanı var onlara da verebilir miyim?

rRZd11.jpg
[/url][/IMG]
XJLY6O.jpg
[/url][/IMG]
100_0253.jpg

Merhaba.Sizin gönderinizi facebook'ta görmüştüm.Petshop'ta gördüm diyorsunuz da facebookta bulduğunuzu söylemişsiniz.Burada size yardımcı olacak arkadaşlar bulunacaktır.

bende merak ediyorumHipraminchok kullanımını.kullanış vs...

Merhaba.Sizin gönderinizi facebook'ta görmüştüm.Petshop'ta gördüm diyorsunuz da facebookta bulduğunuzu söylemişsiniz.Burada size yardımcı olacak arkadaşlar bulunacaktır.

Merhaba evet facebooktada bir grupta bilgi almak için paylaştım :) Diğer kuşlarıma yem almak için uğradığımda petshopta gördüm ama herhangi bir ücret ödemediğim için buldum kelimesini kullandım yanlış mı anlaşıldım acaba :S Mesajların hepsine cevap veremedim ama hemen bakıyorum. Teşekkür ederim ilginiz için :)

Bence bu kuş güzel bir bakımla düzelecektir.Keşke yakın olsada alıp baksam.Yazık olmuş kuşa.

bu kuş ii bakılırsa iri ve renk olarak mutasyon bir kuş olcak mama ve vitamin eksik etmeyin kuştan 1 aya kadar düzelir kuş bence

tam suluğa pirinç tanesi kadar haftada 2 gün verebilirsiniz çok iyi bir üründür, uzun süredir kullanıyorum. Kanatlı bütün hayvanlara verebilirsiniz

Son düzenleme:
Merhaba evet facebooktada bir grupta bilgi almak için paylaştım :) Diğer kuşlarıma yem almak için uğradığımda petshopta gördüm ama herhangi bir ücret ödemediğim için buldum kelimesini kullandım yanlış mı anlaşıldım acaba :S Mesajların hepsine cevap veremedim ama hemen bakıyorum. Teşekkür ederim ilginiz için :)
[MENTION=11820]ali sağlam[/MENTION] ın dediği gibi gayet iyi bir üründür. Yazılan ölçekler idealdir. Kuşta güzel bir kuş. Güle güle besleyin. Yaklaşık 1 aya da düzelecektir.

Dün bende aldım,vitamin ve amino asit içeriği var,suluğa mercimek tanesi kadar konuluyor,hastalık Döneminde 5 gün koruma Amaçlı 15 gün de veya ayda 1 defa uygulanabilir.

Oy benim güzelim. İyi ki görmüşsünüz onu yoksa petshopta ölür giderdi. inşallah iyileşir.

Duydugumdan beri bende bu ilacı arıyorum ama malesef bulunduğum yerde bulamadım. Şimdilik vitaminlerle idare ediyorum. ilk güne göre kendini toparladı. Kısa sürede toparlanır gibi geliyor :)

Geri