Karadeniz Pet

hıpramınchok vitamin kullanan varmı ?

ılhan gürol

Meraklı Üye
hıpramınchok ithal bir vitamini tavsiye üstüne aldım merak ettiğim bu vitamini kullanan varmı varsa ne ölçülerde kullandınız ilk seferinde hata yaptım fazla koymuşum yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

kimse duymadı sanırım

HIPRAMINCHOK-P

Alanine – Arginine - Aspartic acid – Cystine - Phenylalanine – Glycine
Glutamic acid - Hystidine -Isoleucine - Leucine – Lysine – Methionine
Proline - Serine - Tyrosine – Treonine - Tryptophane – Valine
Vitamin C (ascorbic acid) - Vitamin B12 (cyanocobalamin)
Vitamin D3 (cholecalciferol) – Menadione - Nicotinic acid
Pantothenic acid - Vitamin B6 (pyridoxine) - Vitamin B2 (riboflavine)
Vitamin B1 (thiamine) - Vitamin E (-tocopherol acetate) - Vitamin A
ENDEKSİYONLARI:

Balıklarda :Aminoasit ve vitaminlerden oluşan, HIPRAMINCHOK-P, kültürü yapılan balık türlerinde, özellikle yavrularda, aminoasit ve vitamin ihtiyacının karşılanması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için çok faydalı bir üründür.
Bir ton balık yemine 4 kg oranında katılarak kullanılması tavsiye edilir.

Kümes hayvanlarında: vitamin eksikliğinde, verim eksikliklerinde verimi arttırmak için ve nekahat devresinde, malabsorbsiyon sendromunda ve streste, aşı uygulamalarından önce ısı stresinde, enfeksiyon durumlarında asıl tedavinin yanında destekleyici olarak.

Sığır ve domuzlarda : verim artışını sağlamak için,nekahat devresinde, vitamin eksikliğinde, anoreksi ve stres durumlarında kullanılır.Kullanım süresi en az 5 gündür.

Not :Eczane bana dozaj konusunda güvercin için 1Litre suya 1 çay kaşığı(1 gr) önerdi. Kanarya ve doğa kuşlarına sanırım yarısını kullanmak yeterli.

Saygılar

Çok iyi bir üründür, yarım suluk pirinç tanesi kadar verebilirsiniz

Geri