petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hırçınmı acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Aslan tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Aslan

[youtube]k3zGGGZ_f8A[/youtube]

MERHABA ARKADAŞLAR VİDEODAKİ KUŞU YENİ ALDIM HIRÇINMI ACABA NEDEN ELİMİ ISIRIYOR BİRAZ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM SİZLERDEN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:confused:

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Çoğu kuş aynı tepkiyi verir sıkıntı yok :)

3. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Tek erkek kuşlar oyuncu oluyor ilgisini çekecek oyuncaklar vermek lazım eğlendirmek lazım

4. Hakan Aslan

Yanına dişi almasam bişey olurmu kuşa kızışmışda :confused::confused::confused:

5. Hakan Aslan

zil halka ayna hangisi daha iyi olur kuş için

6. Hakan Aslan

ARKAŞLAR BİDE KUŞA AYRI BİR YEMLİĞE MAMA ALDIM KOYDUM SARI RENKTE BİŞEY YEMİYOR HAVUÇ DÖKTÜM KÜÇÜCUK BİŞEY YEDİ BIRAKTI SONRA YEMESİNİ NASIL SAĞLAYABİLİRİM:confused::confused::confused::confused:

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ustam bana biraz hırçın gibi geldi :) Ayrıca büyük ve kızışmış bir kuş :) Şansınıza az çok evcil çıkmış :) Bence eş alın.

Sayfayı Paylaş