petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hırıltılı ses ve hapşırma ( Emin değilim )

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hurkanaras tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. hurkanaras
    Gizli

Merhabalar,
    bugün kuşların kafesine yaklaştığımda çift kuşun birinin çok dikkat edilmedikçe duyulmayacak seviyede hırıltı çıkardığını farkettim ve tüylerini bu aralar çok kabartıyor.+ olarak gözümle görmedim bilgisayar başındayken arkam kafese dönükken hapşırık ve öpücük sesine benzer sesler duydum.Kuşlar konusunda ilk tecrübem olduğu için ne yapacağımı bilemedim.Bu konuda tecrübesi olan bizzat böyle bir olay yaşamış arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgilerini benimle paylaşırlarsa çok memnun olurum.

biraz önce kafese yaklaştım biraz ilgileneyim dedim.Kafasını kaşırken ağzından suratıma sıvı bişey geldi anlamadım ne olduğunu

#1 hurkanaras, 16 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Haziran 2014
  2. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    geç kalmayın hemen bir veterinere götürün, veterineri tercih etmezseniz, ilaç satın alarak yapacağınız masraf zaten veterinere ödeyeceğiniz para kadar oluyor, hiç olmazsa veterinere bir kez ödedikten sonra ücretsiz kontrolünün devamınıda yaptırırsınız.. kronikleşen solunum yolu hastalıkları kalıcı olarak tedavi edilemiyor, kuş hep sorunlu kalıyor..

3. hurkanaras
    Gizli

teşekkür ederim yorumunuz için.Ankarada güvenilir ve kuşlar konusunda uzman bir veteriner önerebilirseniz çok memnun olurum arkadaşlar

Sayfayı Paylaş