Karadeniz Pet

hırıltılı ses ve hapşırma ( Emin değilim )

• Konbuyu başlatan hurkanaras
  • Başlangıç tarihi
H

hurkanaras

Guest
Merhabalar,
bugün kuşların kafesine yaklaştığımda çift kuşun birinin çok dikkat edilmedikçe duyulmayacak seviyede hırıltı çıkardığını farkettim ve tüylerini bu aralar çok kabartıyor.+ olarak gözümle görmedim bilgisayar başındayken arkam kafese dönükken hapşırık ve öpücük sesine benzer sesler duydum.Kuşlar konusunda ilk tecrübem olduğu için ne yapacağımı bilemedim.Bu konuda tecrübesi olan bizzat böyle bir olay yaşamış arkadaşlar ne yapmam gerektiği konusunda bilgilerini benimle paylaşırlarsa çok memnun olurum.

biraz önce kafese yaklaştım biraz ilgileneyim dedim.Kafasını kaşırken ağzından suratıma sıvı bişey geldi anlamadım ne olduğunu

Moderatör tarafında düzenlendi:
geç kalmayın hemen bir veterinere götürün, veterineri tercih etmezseniz, ilaç satın alarak yapacağınız masraf zaten veterinere ödeyeceğiniz para kadar oluyor, hiç olmazsa veterinere bir kez ödedikten sonra ücretsiz kontrolünün devamınıda yaptırırsınız.. kronikleşen solunum yolu hastalıkları kalıcı olarak tedavi edilemiyor, kuş hep sorunlu kalıyor..

geç kalmayın hemen bir veterinere götürün, veterineri tercih etmezseniz, ilaç satın alarak yapacağınız masraf zaten veterinere ödeyeceğiniz para kadar oluyor, hiç olmazsa veterinere bir kez ödedikten sonra ücretsiz kontrolünün devamınıda yaptırırsınız.. kronikleşen solunum yolu hastalıkları kalıcı olarak tedavi edilemiyor, kuş hep sorunlu kalıyor..

teşekkür ederim yorumunuz için.Ankarada güvenilir ve kuşlar konusunda uzman bir veteriner önerebilirseniz çok memnun olurum arkadaşlar

Geri