Karadeniz Pet

hngı yem den almalıyım

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadaslar aldıgm yemlern ıcn de hep renklı ekmeklerdn vr bıldgnz kuşlarımz için en sağlıklı yem bu ddgınz bı marka fn varmı ltfen yardmcı olun kuşlarıma yem almam lazm artk hg markadan alamlıyım o bugday tanelerı gb ırı olanları bnm kuşlarım yiyor içlernden çıkarıp onda bı sorun yok ama renklı ekmekler pek yararlı oldgnu sanmıorum hng yemlerden almalıyım

şu an bende pek fazla yemlerin markalarını bilmiyorum ama kapalı yem almanı tercih ederim

kapalı alıorrum ztn ama onlarn ıcınde çıkıo ztn renklı ekmklerdn

aktarlarda açık yem var içinde boyalı ekmek falanda yok.yeme bak parlaksa hiç düşünmeden al

kapalılarda vıtamınlısı fln var ne kdr dgru bılmıorum tb ama bu sefr de açık alalım bkalım inş bulurum genlde kreker satılıo aktarlrda

ben açık kullanıyodum daha sonra champion marka yemlerden kullandım kuşlarımın tüyleri filan capcanlı oldu çok menun kaldım açıkcası.

champion alıorum bn hep ztn hc degstrmedm bu markayı erkek kuşumun tuylerı fosforlu gb cok canlı demk bu yemdenmış ama smdide açık almamı önerdı arkadaslar çnki champıonunda ıçınde renklı ekmekler var

Bravo 302 yemlerinden satan arkadaşlar vardı sanırım,tavsiye ederim alabilirsiniz hesaplıdırda.

iyi sanıp vitakraft alma.ben aldım farklı bir yanı yok.zaten içinde garip bitkiler var kuş yemiyor bile.kumunu vitaminini zaten ekstradan vericeksin.bonnie falan al en iyisi yada quik

bn ızmırdeym ama nası ulaşablırm o arkadaşlara acba bı bılgnz vrmı

Gardenmix vitaminli meyveli ve ballısını karıştır ver.Yada bonie ile ballıyı karıştır kışın sıcak tutar enerji verir.
Vitakraft çok iyi ama sade verince bir süre sonra yemiyorlar karıştırmak lazım diğer yemlerle zaten üstünde de öyle yazar.

teşekkürler arkadaşlar bırde kuşumun suyuna hangı vıtamını katmamı önerirsinz ve hangı aralıklarla hergun mu vıtamnlı su ıçsn nası ypmalıym ılk çiftim çnki pek bi bilgm yk teşkkrler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

haavalar soguo kuşlarımdan bırde yawru almak istiorum bonıe ile ballı krekermı karıştrmalıym yardm edn tfen kızıştrıcı denılen yemler bna pek inandırıcı gelmıor onun yerıne kendm mama hazırlıorum sz olsaydınz hngısnı kullanrdınz hvalar soguyor ve yawru almak istiyorum ne yapmalıyım yemın ıçıne nıjer de kataym mı bırde keten tohumu dıolar ne kdr dggru bılmıorum ondanda katmalımıyım

Ben Vitakraft kullanıyorum Bonnie ile başlamıştım Vitakraft iyi dediler deniyoruz bakalım gerçi benim kuş herşeyi yiyiyor farketmiyor

B 302 yi ben de duydum ama temin edemedim vitakraft bitince onu deneyeceğim

yemler arasında fark yok.hepsi darı nihayetinde.bir sorum var ishal kuşa yem verilir mi?

hc bır bılgım yok bnm kuşum hç ishal olmadı

Hiç marka diye uğraşma hepsi aynı git kuşçularda yem tazeyse kendini belli eder zaten git onu al hem daha ucuz hem de git bir avuç bahçe varsa oraya ek yoksa saksıya ek bir ay sonra 10 katını veriyor

Hiç marka diye uğraşma hepsi aynı git kuşçularda yem tazeyse kendini belli eder zaten git onu al hem daha ucuz hem de git bir avuç bahçe varsa oraya ek yoksa saksıya ek bir ay sonra 10 katını veriyor

dostum bunu yaptınız mı ben ektim filizlendiler az büyüdülerde ama öldü sonra hepsi ben yapamadım

hıç denemedım gerçekten ama ii fikir bi denesem mı

Benimde filizlenip soldu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri