Karadeniz Pet

Hobi E - S Nekton E - S Vitamini kullanan varmı

e vitamını ve selenyum kuşlarınızı kızıstırır.bu ıkı karısım kuşları ese atmadan ese hazırlamak ıcın kullanılır.kuşları sadece çiftleştırmeyı düşündüğümüzden e ve selenyumu kızıstırıcı olarak tanır bir cogumuz :) e vit. ve selenyum bagısıklık destekleyıcıdır aynı zamanda.suan havaların değişiminden dolayı tüye girmeler yaşanabilir.
bununla bırlıkte kuş yerini eşini sevmemısse ınanın bana hergun kızıstırıcı versenızde emin olun sonuc alamayacaksınız.
vitamın gruplarından sadece b vitamınının fazlası idrarla vucuttan dısarıya atılır.bunun dısında vermiş oldugunuz tüm vitamınler kuşlarınızın karacıgerıne yüklenır.
satıcı arkadaşlar bana kızabılır ama ben bu tarz ürünlerin orjınallıgınden suphelenıyorum.daha önceleri nektonu gercekten kümesten eksik etmezdım.msa,bio,s ve e olmak üzere sürekli hepsını kullanırdım.fakat aldıgım her nektonun kutusu farklı içindeki tozun yogunlugu farklı ve kokusunun farklı olduguna sahit oldum.
aynı sey bıra mayası probiyotıkler farklı vitmn markaları için gecerli.olayın aslını sonradan öğrendim neyse daha fazla irdelemeyeyım.
ne olursa olsun kuşlarınızda can taşıyor.her hobici bi anlamda hayvan sever olmalı bence.sadece üretip satıp cebını dusunmemeli.zaten bu sekılde düşünmeyı bırakınca kuşlarınızda emin olun size ıstedıgınız bebeklerı verecektır.
önemli olan dengeli beslemek kafeslerin buyuklugunden küçüklüğüne verecegınız protein olsun vitamın olsun kuşların yakabılecegı dogrultuda hesaplanmalı.çok mama vermek yada çok pahalı degerli sanılan vitamınlerı yine çok fazla vermek kuşlarınıza ıyı baktıgınız anlamına gelmiyor.
ne olursa vitaminlerinizi veterıner ecza depoları yada direk veterinerlerinizden temin edin.
herkese sağlıklı üretimler

Son düzenleme:
Geri