Karadeniz Pet

Hobi flora probiyotik.

Diyap

Paylaşımcı Üye
Bu probiyotiği kullanıyorum ama.1 suluğa çeyrek çay kaşığı katıyorum suyun rengi az değişiyor ama.kum gibi dibe çöküyor hemen.ne kadar karıştırsamda erimiyor.bu normalmiki.kullanan varmı acaba.öneriniz nedir.

Suda çözünmüyor demekki. Mamaya katarak vereceksiniz. 100 gr mamaya 1-2 gr kadar.

Az bişey suyun rengi değişiyor .onuda kafese takıyorumya.2 saate su tertemiz oluyor.hepsi dipte.

Bildiğim kadarıyla hobi flora suya karıştırılmıyor. Kullanım talimatında da mamaya ilave edilmesi gerektiği bildiriliyor. Sizin aldığınız ürün farklı mı acaba.

Bildiğim kadarıyla hobi flora suya karıştırılmıyor. Kullanım talimatında da mamaya ilave edilmesi gerektiği bildiriliyor. Sizin aldığınız ürün farklı mı acaba.
Kafes kuşları için:250 gram nemlendirimiş mama için 2 çay kaşığı (5gr) kullanılmalıdır. Böyleymiş.ben yanlış hatırlıyormuşum.ama sürekli mama yemezki hayvan keşke suya katılsaymış.250 gr mamayı nasıl ölçücem ben.yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

• 1498332918091-1488503342.jpg
    1498332918091-1488503342.jpg
    1,013.5 KB · Görüntüleme: 7
Yarın bi mama yapayımda vereyim.

Kafes kuşları için:250 gram nemlendirimiş mama için 2 çay kaşığı (5gr) kullanılmalıdır. Böyleymiş.ben yanlış hatırlıyormuşum.ama sürekli mama yemezki hayvan keşke suya katılsaymış.250 gr mamayı nasıl ölçücem ben.yardımcı olurmusunuz.
Ölçüyü göz kararı ayarlayabilirsiniz. Zamanla ne kadar mamaya ne kadar probiyotik koyulacağını siz tayin edebilirsiniz. Suda eriyebilen probiyotikler de var. Elinizdeki bitince kullanım kolaylığı açısından onları da deneyebilirsiniz.

Ölçüyü göz kararı ayarlayabilirsiniz. Zamanla ne kadar mamaya ne kadar probiyotik koyulacağını siz tayin edebilirsiniz. Suda eriyebilen probiyotikler de var. Elinizdeki bitince kullanım kolaylığı açısından onları da deneyebilirsiniz.
Tmm tşkler

En baştan sormuştum size hatırlarsanız. Neyse haftada 3 defa mamaya çay kaşığının ucuyla katın.

En baştan sormuştum size hatırlarsanız. Neyse haftada 3 defa mamaya çay kaşığının ucuyla katın.
1 çift kuşa 2 tatlı kaşığı tepeleme veriyorrum hazırladığım mamadan .3 çiftim var bir kaba 6 kaşık mama koydum.dolgun yarım çay kaşığı flora kattım .biraz fazla oldu galiba zararı olmaz demiştiniz fazla prebiyotiğin.zaten koyduğum mamanın hepsini bitiremiyolar.birde ilk verdiğim için biraz fazla olsun dedim.

Doz aşımı tok probiyotikte zararı olmaz. Mamayı 6 saatte bitirecekleri kadar hazırlayın. Günde iki kez verin. Bu arada tedavileri ne aşamada ? Düzeldiler mi ?

Doz aşımı tok probiyotikte zararı olmaz. Mamayı 6 saatte bitirecekleri kadar hazırlayın. Günde iki kez verin. Bu arada tedavileri ne aşamada ? Düzeldiler mi ?
Öğlen koydum bitirmişler bile yarısını yerlere döküyolar zaten.benim o kuş hiçbi gelişme olmadı.ilacı kestim.benim herzaman gittiğim.bir dernek varda kanatlı bilmemene sevenler derneği tam adını hatırlamıyorum.oranın dernek başkanına sordum.o bu işleri yapıyor.trikomonasis yok o kuşta dedi.astım olmuş dedi ileri derecede.çok kesin konuştu tekrar tekrar sordum.flagyl de bi işe yaramadı zaten.astım için tedavi varmı .aviastım önerdi ama seninkisi ilerlemiş gidici dedi.

Doğru söylemiş o kuş gider bu gidişle. İlacı kaç gün kullandınız ? Ve nasıl kullandınız ? Astımsa kuş ölmez astımıyla yaşar. Astım için ilaç öneririm de kuşun ölümü benim aracılığımla olsun istemiyorum.

Son düzenleme:
Doğru söylemiş o kuş gider bu gidişle. İlacı kaç gün kullandınız ? Ve nasıl kullandınız ? Astımsa kuş ölmez astımıyla yaşar. Astım için ilaç öneririm de kuşun ölümü benim aracılığımla olsun istemiyorum.
Yaşıyor zaten.ölcek gibi değil.ama eşleşirmi yavru bakarmı yapmazsa bana yaramaz.boşuna beslemiyim yeni erkek alayım.flagyl sizin dediğiniz gibi sabah akşam agzına damlattım.6 gün verdim hiçbi gelişme olmadı.bencede astım kuş.siz bi tedavi önerin ölürse yapcak bişey yok .bu şekilde surünmeside hoş değil yani.

Geri