Karadeniz Pet

Hobi odam.. (Naçizane)

İbrahim ÖZALP

Yeni Üye

Yazan numaralar yaşadığım illerin plaka kodu

Herkese sağlıklı üretimler..

Masallah gayet guzel hersey..Yuvaliklar da bayagı buyuk ve guzelmis..Keyifli hobiler dilerim.

Maşallah üstteki yuvada silah talimi yapılmış gibi :)

masallah bırsey merak ettım o beyaz kagıtta ne yazıyor duvarda asılı olan

Maşalkah çok güzel,temiz,bakımlı görünüyor.Hayırlı üretimler.

Sağolun elimden geldiğince temizliğe dikkat etmeye çalışıyorum eşimin yardımıyla tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

Masallah gayet guzel hersey..Yuvaliklar da bayagı buyuk ve guzelmis..Keyifli hobiler dilerim.

Sağolun teşekkür ederim yuvalıkları kendim seçmiştim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Maşallah üstteki yuvada silah talimi yapılmış gibi :)

Kesinlikle matkapla yapıldı silah değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

masallah bırsey merak ettım o beyaz kagıtta ne yazıyor duvarda asılı olan

Kendimce bakım çizelgesi yaptım aksam yakından çekerim evde Değilim şuan

maşallah
müsait yeri olanın kendine ait bir düzeni de oluyor
hayırlı üretimler

Çok güzel bir ortam olmuş sadece kuşlar için değil siz için bile iyi bir vakit geçirecek bir yer haline gelmiş maşallah.

Sağolun elimden geldiğince temizliğe dikkat etmeye çalışıyorum eşimin yardımıyla tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

valla cok ıyı olur bende cızelge hazırlayacagım ornek olur

merhaba cizelgeyı atabıır mısınız evde ısenız :D

merhaba cizelgeyı atabıır mısınız evde ısenız :D

Boş olanı atıyorum
Kendimce oluşturduğum başlıklara günlük x atıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Teşekkürler herkese sağolun

Son düzenleme:
Ellerine sağlık çok güzel.disiplinin faydasını göreceksindir.

teşekkür ederim sağolun güzel gidiyor şimdilik :)
Vallahi çok tertipli ve duzenli ayni zamanda eşinizin size yardim etmeside çok hoş bizim hanim elini surmuo herseyiyle ben ilgileniyorum sonrada kiskaniyor Benimle o kadar ilgilenmiyorsun diye

Bu arada çizelgenizi kopyalabilirmiyim ? bende boyle birsey icin ornek ariyordum ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi