Karadeniz Pet

hobi odama kurduğum yeni PVC kafesimden görüntüler :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar büyük uğraşlar sarfederek Muhammet kardeşim ve Gökhan arkadaşımızın desteğiyle böyle bir PVC kafesini hobi odama kurmuş bulunmaktayım..Gerçekten çok temiz ve güzel görünümlü oldu..Daha önce duvarlara çivi çakmaktan artık hobi odamın heryeri delik deşik olmuştu..Şuan ise tertemiz bir görüntü hakim..Sizlerinde görmesi için Pvc kafesimin resimlerini paylaşmak istedim , veee tabii kuşlarımınn :) umarım beğenirsiniz , fikirleriniz benim için önemli hatalı olan bir düzen varsa uyarırsanız sevinirim ..

Tekrar tekrar teşekkürler Muhammet kardeşim emeğine yüreğine sağlık...

saygılarımla..

2415zk8.jpg

wstw20.jpg

ifq1br.jpg

5lups2.jpg

2qt90s0.jpg

2cse6jb.jpg

2zzjm9u.jpg

s3k70p.jpg

142stv6.jpg

2k5955.jpg

2957rsl.jpg

1ka6h.jpg

2ujroyf.jpg

Ustam MaşAllah. Hayırlı üretimler çok iyi olmuş güle güle kullanın

saol kardeşim beğenmene sevindim..Daha iyileri sizlerin olsun..

Hayırlı uğurlu olsun abim güle güle kullan :) Rica ederim abim ne yaptık ki sanki. Ama harbi çok güzel olmuş. Bu arada kuşlarda harika ;)

Saol Muhammet senin emeğim çok ..Kuşları beğenmene sevindim..

teşekkürler Emre saolasın..

Benim kafesler direk duvara monteli. Çapraz şekilde. Dolap falan uğraştırıcı :)

hayırlı olsun serkan abi çok güzel olmuş , etrafa yem tozu tüy telek saçılmyormu onu naslyaptnz , birde ne kadara maal oldu acaba

muhammet abi bilglendirme için saol , ne kadara maal oldu peki .d

Arkadaşlar kargo ile beraber ortalama 400 lira civarı tuttu.. 335 lira kafes 60 lira kargo gerisini siz hesap edin..Ama gerçekten verdiğim paraya değdi..

Hepinizin beğenileri için ayrı ayrı teşekkür ederim..

süper olmuş güle güle kullanın 1 2 resimdeki dişi çok güzel ve en son resimdeki kuşlar harika maşallah

teşekkürler Berrin hnm..

Krdesim fazla vermissin benim bunun aynısandan dolap var ama 6 lı olcak hesaplarıma göre en fazla 60 tl ye yapacam