Karadeniz Pet

hobi odama kurduğum yeni PVC kafesimden görüntüler :)

saolun Mustafa hocam beğenmenize sevindim.

teşekkürler..

Maşallah serkan abi çok güzel olmuş vallahi,kuşlarına laf yok hastasıyım :) maşallah

saolasın Alp kardeşim..:)

Krdesim fazla vermissin benim bunun aynısandan dolap var ama 6 lı olcak hesaplarıma göre en fazla 60 tl ye yapacam

ustam istersen 2o tl ye yapalım önemli olan malzeme parası değil , malzeme alsakta kime yaptırcam , ben çivi çakmayı bilmem ki kalmış koskoca pvc kafes yapıcam :)

sağlık olsun parası sorun değil içime sindi güzel bi kafes çıktı ortaya..

sizde yaptığınızda bi zahmet resim ekleyin karşılaştıralım görelim ustalığınızı :)

saygılar

sevgiler..

hayırlı olsun...ALLAH emeklerini boşa çıkarmasın...hayırlı üretimler...

ustam istersen 2o tl ye yapalım önemli olan malzeme parası değil , malzeme alsakta kime yaptırcam , ben çivi çakmayı bilmem ki kalmış koskoca pvc kafes yapıcam :)

sağlık olsun parası sorun değil içime sindi güzel bi kafes çıktı ortaya..

sizde yaptığınızda bi zahmet resim ekleyin karşılaştıralım görelim ustalığınızı :)

saygılar

sevgiler..

Benim yapacagımın seninki kadar iyi olmayacagından eminimde :) ben bu işe babamdan aldıgım haftalıklarla girdim kendimce bir şeyler yapıyorum :D

Benim yapacagımın seninki kadar iyi olmayacagından eminimde :) ben bu işe babamdan aldıgım haftalıklarla girdim kendimce bir şeyler yapıyorum :D

babadan alınan harçlıklarla yapacaksan eminim çok güzel olur , sonuçta emeğin olacak aferim valla..

Kaç yıldır bu işi yapıyorsun derken :) Ben bu işi :) ticaret için değilde hobi amaçlı yapıyorum çokta severek yapıyorum tabii yavrularınıda satıyorum :) Ben bu hobiciliğe başlayalı 3 sene oldu , full time hobi odamda besliyorum..Muhabbet kuşlarını , tropheus ilangi balıklarını , golden köpekleri , tavşanı ve daha sayabileceğim birçok hayvanı kısa süreli olsada besledim ve hayvan beslemeyi çok seviyorum..

inan cok beğendim hayırlı olsun yardımda bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim...inşallah uygun zamanda bende aynısından edinmek istiyorum.... yardımlarınıza ihtiyacım olacak tekrar hayırlı olsunnn...

Her zaman yardım etmeye hazırız..Aklınıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz..

teşekkürler beğeniniz için..

şimdi bende yaptıraym alaym diyorumda abi ögrenci adam bunu taşıması getiri götürü zor olur seneye bakalm yani yazn sonuna bende düşünyorum ama çok güzel olmus allah saglıklı bol yavrular nasip etsin

İnşallah sende bu güzel kafese sahip olabilirsin..Gerçekten 10 numara kafes..tavsiye ederim..

Serkan ustam harika olmuş, güle güle kullan valla çok sevindim adına, fiyat bir yana en önemlisi insanın içine sinmesi ;)
Mesela ben kendi uğraşımla MDF den yaptım bi tane hazır mdf ler vardı onları falan kestim vs, ama içime sinmedi :) Sinmedikten sonra da hiç bi anlamı kalmıyor malesef üstüne para verselerde :)
Uzun lafın kısası hayırlı uğurlu olsun ustam, güzel günlerde kullanırsın inşallah :)

Çok saolun Enes bey..Gerçekten beklediğimden daha sağlıklı temiz ve hijyenik oldu..Kuşlarımda çok sevdi yeni mekanlarını :) rahat rahat geziyorlar kafeste :)

şimdi bende yaptıraym alaym diyorumda abi ögrenci adam bunu taşıması getiri götürü zor olur seneye bakalm yani yazn sonuna bende düşünyorum ama çok güzel olmus allah saglıklı bol yavrular nasip etsin

önce okul sonra hobi :)

Hayırlı uğurlu olsun usta, inşallah bol bol yavrular görürüz bu kafeste.
Naçizane fikrim kafesin altında yada üstünde yavruları koyabileceğin birde çifthane gibi bi bölümde olsaydı fena olmazdı.
Birde bende mdf bi yuva vardı yuvanın içindeki nemi emmediğinden yavrular sürekli ıslak duruyordu geç farkettim hemen yuvayı değiştirip attım fakat geç kalmışız yavrulardan iki tanesini kaybettim. Pvc kafesler de yuvada nem sorun oluyor mu? Havalandırması iyi mi? Bende düşünüyorum böyle bi kafes.

Ben çok araştırdım şuana kadar sorun yaşayan olmamış..PVC kafesler sağlıklı denildi..Zaten yuvalıkları plastik sürekli temizlenebilir cinsten.Benim çok içime sindi kesinlikle tavsiye ederim..Tabii olumsuz yanları olursada sizlerle paylaşacağım..