Karadeniz Pet

Hobi odamdan kareler

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
Maşallah gerçekten pırıl pırıl hobihaneniz. Hayırlı üretimleriniz olsun..

maşallah kuşlardan kafeslere kadar çok güzeller.sağlıklı hobiler dilerim

Hepsi de çok güzel maşallah.
Cok tesekkur ederim vicente kardesim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:30 -->-> Daha önceki mesaj 02:25 --

Maşallah gerçekten pırıl pırıl hobihaneniz. Hayırlı üretimleriniz olsun..
Cok tesekkur ederim Serkan bey darisi tum uretmek isteyenlerin basina insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:38 -->-> Daha önceki mesaj 02:30 --

maşallah kuşlardan kafeslere kadar çok güzeller.sağlıklı hobiler dilerim

Cok tesekkur ederim yesilcin kardesim.

maşallah kuşların çok güzel, tertemiz bir ortam.ama kafeslerine bayıldım.kuşları gölgede bıraktı desem yeridir.

maşallah kuşların çok güzel, tertemiz bir ortam.ama kafeslerine bayıldım.kuşları gölgede bıraktı desem yeridir.

Hay Allah değistirsekmi acaba kafesleri:)saka bir yana cok tesekkur ederim.bahce duzenlemelerim bitsin asil surpriz foto lar ondan sonra gelecek.

maşallah cok güzel hepsi de bende kafeslerinize bayıldım hayırlı üretimler

hobi odası ne güzel bir üretim şeklidir. tertemiz kafesler ortam ve tertemiz kuşlar. işin içine ticari amaç ağır basmayınca böyle güzel ortamlarda yaşıyor minikler

maşallah cok güzel hepsi de bende kafeslerinize bayıldım hayırlı üretimler

Cok tesekkur ederim Yeliz hanim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

hobi odası ne güzel bir üretim şeklidir. tertemiz kafesler ortam ve tertemiz kuşlar. işin içine ticari amaç ağır basmayınca böyle güzel ortamlarda yaşıyor minikler

Cok tesekkur ederim Ercan bey.Evet cok haklisiniz elimden geldigince temiz ve ilgili davraniyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Cok tesekkur ederim.

Maşallah maşallah yüz bin kere maşallah çok güzel ya herşeyi ile çok güzel valla, pek alışı olmadığım bir durum :D

Temızlıktende anlasıldıgı gıbı cefasını çekip şimdide sefasını suruyorsunuz tuyu kadar yavrularını almanız dılegıyle .

Maşallah maşallah yüz bin kere maşallah çok güzel ya herşeyi ile çok güzel valla, pek alışı olmadığım bir durum :D

Cok tesekkurler Tevfik kardesim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Temızlıktende anlasıldıgı gıbı cefasını çekip şimdide sefasını suruyorsunuz tuyu kadar yavrularını almanız dılegıyle .

Cok tesekkur ederim.

hepside birbirinden güzel .Allah sahibine bağlasın.