Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

Levent bey siz araştırmışsınızdır. Bu pvc ürünler tabaka halinde satılıyor mu acaba

Levent bey siz araştırmışsınızdır. Bu pvc ürünler tabaka halinde satılıyor mu acaba

Aliismail kardeşim,
PVC kafeslerin temizliğinin daha kolay olduğu söyleniyor. Ancak PVC kafes bana biraz hafif geldi, hemen kırılacak gibi. Zaten PVCnin ömrü 10-15 sene civarı, 5 sene sonra gevremeye başlar ve darbe sonucunda kırılmalar meydana gelir.
PVC profili kendim alıp yapayım diyorsanız o şekilde satılıyor ve fiyatları çok ucuz.
Ben şahsen MDF lam yaptırmayı düşünüyorum. Zaten 1 ay içinde fotoğrafları burada paylaşırım kısmet olursa.
Selamlar..

Evet profiller satılıyorsa kendim yapabilirim diye düşünüyorum. Ama internete baktım bulamadım. Yarın zaman bulabilirsem Ankara ostimde araştırcam biraz , profil olarak satılıyorsa kesin vardır oralarda.

burasi sürekli sizin olacak sa güzel yer gerçekten... dostum. ama işallah biri gelmez oraya...

Hayırlı olsun 5 li salmaların temizliği daha kolay :) Bi kerede yerden cekersiniz 4 lü 5 li Salmalardan şaşmayın:)

Burası kullanılmayan kapıcı dairesi. Kimse gelmez buraya. Gelirse eve yakın bi tükkan tutarım artık napim .))

kuşcu dukkanı açin daha iyi arka tarafda üretim hane on tarafa da satiş bizim burdaki pet shop cu öyle kendı üretimlerini satiyor adam eşi ile beraber cok temiz yer gerçekten öyle petshopularda temiz bulmak cok zor...

Abi telden giri yorum üretimhane diye bi konum var siyah beyaz 5 liler var asmısım duvarlara bakabilirsin koku yapmıyo yere cok döktüklerinden yerden süpürge ile alıyorum tava dolmuyo hemen hemde pvc box lardan daha uygun fiyatlar

Levent abi Yapmışken otomatik sulukla yemlikte ekle bari :)

Yok ben pislik acısından söylemiştim tabiki siz bilirsiniz sonucta sizin ben fikrimi ve pvc salma arasındaki büyük farkı belirtmek istedim iyi forumlar dilerim

Gerçekten çok güzel oluyor. İnşallah işler istediğiniz gibi ilerler. Çok titizlikle çalıştığınız belli.

Abi takiptekim herşey çok güzel ilerliyor umarım istediğin gibi süper bir yer olur :)

Bu gün elektrikçi ekip geldi. Çok soğuktu fotoğraf filan gözüm görmedi. 3 saat çalıştık. Elektrik sayacımdan hobihaneye elektrik için hat çektik. Tavana floresan lamba takıldı. Floresan için saat ayarlı sigorta şalter kondu. Hobihanenin dörtbir duvarına priz konup elektrik çekildi.
Yarın iş yok. Duvarlardaki sıvalar kurumamış. Çarşamba devam.
Selamlar..