Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

Saat ayarlı lamba da direk mi kapanıyor yoksa yavaş yavaş mı abi.

Yavaş yavaş kapanıp açılan yaptıysan süper olmuştur :)

gerçekten güzel gidiyor usta son halini merak ediyorum.. bende bulursam böyle bi yer düşünmüyor değilim yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

temizlikleri için boxların alt kısmına tava düşündünmü abi

Abi sen napıyon ya o değilde hani ne yapıyon yani bu nedir abi yaa mantolama ışık sistemi havalandırma özenle seçilmiş olacak herşey kafesler 10 numara ortaya bide fışkıye koyda yazın çaya gelelim. Yaptığın ayıptır olanı var olmayanı var ayıptır abiiiii. Bitmeye yakın söyle de ufak bir yatak alıp gelcem hafta sonları orda kalırım ben :D

Abi sen napıyon ya o değilde hani ne yapıyon yani bu nedir abi yaa mantolama ışık sistemi havalandırma özenle seçilmiş olacak herşey kafesler 10 numara ortaya bide fışkıye koyda yazın çaya gelelim. Yaptığın ayıptır olanı var olmayanı var ayıptır abiiiii. Bitmeye yakın söyle de ufak bir yatak alıp gelcem hafta sonları orda kalırım ben :D

Vallahi özendiriyor

Umarım apartman sakinleri ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız, ses koku gibi, temizlik baya sık olmalı, guzel bir yer, ayrıca pencereye sineklik benzeri sağlam bir şey olursa dışarıdan gelebilecek parazit ve böceklerden korunmuş olur, aynı durumu kazan dairesinde bir yere yapmayı düşündüm ama biraz problem olacak gibi sanırım onu dusunıncede adım atamadım, hakkıınızda hayırlısı olsun inşallah bol bol yavru alırsınız,

Çok merak ettim şimdi çok seviyorum salmalarda kuşları görünce.

Gel Sinancım, pavyon gibi olacak yanar döner. Bitsin de.. Her zaman beklerim. .))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

Umarım apartman sakinleri ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız, ses koku gibi, temizlik baya sık olmalı, guzel bir yer, ayrıca pencereye sineklik benzeri sağlam bir şey olursa dışarıdan gelebilecek parazit ve böceklerden korunmuş olur, aynı durumu kazan dairesinde bir yere yapmayı düşündüm ama biraz problem olacak gibi sanırım onu dusunıncede adım atamadım, hakkıınızda hayırlısı olsun inşallah bol bol yavru alırsınız,

Duvarlar, taban ve tavanda yalıtım var. Ses olsa da çok az olur sanırım. Doğramada tel sineklik olacak kısmetse.
Daha güzelleri senin olur inşallah.

Elimizden gelen birşey olursa yardımcı olalım abi bizde sonuçta yatıya gelcez mubiş pavyonuna :D

gerçekten güzel gidiyor usta son halini merak ediyorum.. bende bulursam böyle bi yer düşünmüyor değilim yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

temizlikleri için boxların alt kısmına tava düşündünmü abi

Tava ve ızgara olacak kısmetse..
Ayrıca bittiğinde çok özel bir sürpriz (Cihan hocam biliyor.) de olacak inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

Elimizden gelen birşey olursa yardımcı olalım abi bizde sonuçta yatıya gelcez mubiş pavyonuna :D

Sağolasın, her şey planlı programlı ilerliyor. Şubat sonu MArt başı biter diye düşünüyorum tamamen Doğum günüme yetişir..

Tava ve ızgara olacak kısmetse..
Ayrıca bittiğinde çok özel bir sürpriz (Cihan hocam biliyor.) de olacak inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

Sağolasın, her şey planlı programlı ilerliyor. Şubat sonu MArt başı biter diye düşünüyorum tamamen Doğum günüme yetişir..

Açılışı doğum gününe getirip çiftleri bedavaya getirmeye çalışıyon demi abi az değilsin :) Yanlız benim doğum günümde mantolu tepeli çift beklerim arkadaşlardan bilgin olsun :D

Açılışı doğum gününe getirip çiftleri bedavaya getirmeye çalışıyon demi abi az değilsin :) Yanlız benim doğum günümde mantolu tepeli çift beklerim arkadaşlardan bilgin olsun :D

Olsa üretimhane senin.. .))
Ben ufak kuşlardan beslemeyi düşünüyorum şimdilik.

Abi taşıma işlerinde yardım felan gerekirse konu açman yeter. Yanındayız!!

levent abi çizimde yuvalıkları kapaklı mi düşündün yoksa çekmece tarzı mı olacak. bende bu şekil kendime 2li yapmayı düşünüyorum da

Kapaklı ve içine pvc folluk koymayı düşünüyorum kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:02 --

Abi taşıma işlerinde yardım felan gerekirse konu açman yeter. Yanındayız!!

Aynen abi kuşları ben taşırım sorun olmaz :D

Bende gelirim abi sıkıntı olmaz :)

Açılışa davetiye göndermene gerek yok geliriz biz mutlaka :D

Çarşamba duvarların sonkat sıvası, Perşembe zemin yalıtım ve şapı, hafta sonu da boya işi olacak kısmetse gerçi usta var çalışacak ama illa bakayım izleyim diyenler uğrayabilir.