Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

siz burayı kiraya veririsiniz valla :D güzel olmus maltepede nerde bura sizden alalım kus falaln lazım olunca

Hayırlı olsun levent allah utandırmasın. Sana en büyük vavsiyem pvc den uzak dur nedenleri saymakla bitmez ben denedim memlun kalmadım. Bunun dışında gün ışıgı sorunu varmı umarım yoktur eyer varsa minmum 10 saat güneş ışık yansıtma lambalarından mekanın büyüklüyüne göre 10 m2 de 1 adet olmak şartı ile koymanı tavsiye ederim bunu kendi evinde de yapman mümkün ve cok basıt ben bir cok arkadaşıma tavsiye ettim ve güzel sonucmalr aldık. Daha fazla destek ıstersen özelden adres verebilirim altayceşme mah deyim.

Selam Arkadaşlar,
Cumartesi eski demir pencere doğraması çıkartıldı. Yerine PVC doğrama, çiftcam, havalandırma menfezli ve dışında sineklik olan yeni doğrama kondu.
Pazar günü komple boya işlemi yapıldı. Yoğunluktan dolayı fotoğraf çekemedim.
10 gün sonra zemine seramik kaplanacak. İnşallah o zaman fotoğraf çekerim.

baya ilerleme kaydetmiş bulunuyorsun. merakla bekliyoruz

bekliyoruz yeni resimleri abi

kardesim cok güzel olmus imkanım olsa bende yapmak isterdim

bu kadar caba göstermeniz güzel kaç adet çift bakacaksınız ?

Valla o kadar guzel bir hobiki insan hemen ben de bir tane yapiyim diyor fakat ne yer ne zaman ne de maddiyat uygun suan emekli olunca artik:) cok guzel bir uretimhane ooacak simdiden hayirli olsun kuslarinizdan isteriz biz de :)

kardesim cok güzel olmus imkanım olsa bende yapmak isterdim
Daha iyileri sizin olur inşallah..

bu kadar caba göstermeniz güzel kaç adet çift bakacaksınız ?
Şimdilik 5-6 çiftle başlayacağım. En çok 20 çift olacak sanırım, yer o kadar yetiryor. .)

Valla o kadar guzel bir hobiki insan hemen ben de bir tane yapiyim diyor fakat ne yer ne zaman ne de maddiyat uygun suan emekli olunca artik:) cok guzel bir uretimhane ooacak simdiden hayirli olsun kuslarinizdan isteriz biz de :)
Hele bi üretim başlasın, her zaman beklerim. .)

yavrulardan eşleştirerek çoğaltman daha hayırlı olur sonucta genetikleriyle oyananılmamış oluyorlar :)

Levent abi son durumlar nedir? yeni resimler bekliyoruz abi

Yeni fotoğrafları kısmetse cumartesi yüklerim. Bu gün yer seramiği getirdim. Cumartesi kaplanacak.
Dün fuarda kafes konusunda fikrimi değiştirdim. PVC yapıyorum kafesleri. PVC salma gördüm çok güzel beğendim. Fiyat daha ucuza gelecek, uğraşmak zorunda da kalmamış olacam. .)
Forumdan denizakdmr bana yakın oturuyormuş, kuşlarını elden çıkarıyor, onun kafeslere de bir göz atacam kısmet olursa. Hayırlısı bakalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

yavrulardan eşleştirerek çoğaltman daha hayırlı olur sonucta genetikleriyle oyananılmamış oluyorlar :)

Tek cins bakmayı düşünüyorum zaten istanbul, teşekkürler.

Yeni fotoğrafları kısmetse cumartesi yüklerim. Bu gün yer seramiği getirdim. Cumartesi kaplanacak.
Dün fuarda kafes konusunda fikrimi değiştirdim. PVC yapıyorum kafesleri. PVC salma gördüm çok güzel beğendim. Fiyat daha ucuza gelecek, uğraşmak zorunda da kalmamış olacam. .)
Forumdan denizakdmr bana yakın oturuyormuş, kuşlarını elden çıkarıyor, onun kafeslere de bir göz atacam kısmet olursa. Hayırlısı bakalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Tek cins bakmayı düşünüyorum zaten istanbul, teşekkürler.

cumartesi ordaydım bende abi. akıllı pvc kafesler cok hoşuma gitti benimde ama muhabbet kuşu hiç yoktu diyebilirim. sadece 3 yerde gördüm.

Son düzenleme:
Levent abi akıllıların sakıncası ne size göre
?

Su için sanırım tıpa var. ilaç verince onu takabiliyorsun sanırım. Suyun beklemesi bence diğer suluklar ile aynı bence ondada bekliyor. Tek kabın yıkanması daha kolay bence. Ama yemlerin beklemesi hakkında haklısın ona da bir çözüm olmalı. Sanırım mamaya filan alıştırmakta zor olur.