Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

Su deposunda tıpa var da, depo üstten inmiyor aşağı nasıl yıkanır bilemiyorum. Ben şu anki kuşumun suyunu haftada en az 2 kez tazeliyorum. Depoda nasıl olur bilemiyorum. Hortumdaki su içinde mutlaka bişeyler üreyecektir.

Vallaha harika olmus. Tam tamina olmus halinide gormek isterim. Cidden guzel yavrular alabilirsin. Sicaklik konusundada bi sikinti cikacagini dusunmuyorum harika
Salmalarda guzel .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni fotoğrafları kısmetse cumartesi yüklerim. Bu gün yer seramiği getirdim. Cumartesi kaplanacak.
Dün fuarda kafes konusunda fikrimi değiştirdim. PVC yapıyorum kafesleri. PVC salma gördüm çok güzel beğendim. Fiyat daha ucuza gelecek, uğraşmak zorunda da kalmamış olacam. .)
Forumdan denizakdmr bana yakın oturuyormuş, kuşlarını elden çıkarıyor, onun kafeslere de bir göz atacam kısmet olursa. Hayırlısı bakalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Tek cins bakmayı düşünüyorum zaten istanbul, teşekkürler.

Levent bey fuar demişsiniz fuar mı var? Kuş fuarı mı ben bilmiyorum da varsa giderim hemen.

Daha ne olsun abi benimde hayalim senin gibi allah kolaylik versin.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada yuzlerce kus besleyebilirsin abi :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper abi son halini merakla bekliyorum gercekten

levent bey merakla takip ediyorum hobihaneneizi ısıtmayı nasıl yapcaksınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

bu arada cok güzel olmus her sey

Levent abi ne kadar a aldın? Dün bende baktım 200 küsür diyordu bahouse da yağlı radyatörlere

kaç çift kuş olacak burada ?

Bu gün yer seramiğinin süpürgeliklerini döndük. Derz dolgu verildi.
Kapıyı taktık, biraz fazla kesmişik ama olsun. 5x10dan bir eşik yapmak gerekecek haşere girmesin içeri.
Muhtemelen salı günü yedekte bekleyen masa sandalye ve bir ufak raf sistemini temizleyip içeri taşıyacam.
Kafes siparişlerini de ay sonuna doğru vermeyi düşünüyorum.

hazırlıklar hızla devam sanırım nacızane fıkrımı soyleyım bence ısıtma kesınlıkle kullanma şimdiye kadar gıttıgım hıc bır üretımhanede ısıtıcı gormedım bende kullanmıyorum