Karadeniz Pet

Hobiden Çok Soğudum

• Konbuyu başlatan OzanEsmrsy
  • Başlangıç tarihi
O

OzanEsmrsy

Guest
Özel Sebeplerden Dolayı Kaldırılmıştır ..

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok üzüldüm gerçekten ama sana tavsiyem yakın binaları bi araştır muhtemelen yakınlarda bi dairenin balkonuna yada açıksa içerisine girmiştir çok fazla mesafe gidemezler saten apartman dairesinde oturuyorsan yandaki binalarını bi gez sor kardeşim derim

Adınıza üzüldüm. Allah herşeyin hayırlısını versin.

çok üzüldüm gerçekten ama sana tavsiyem yakın binaları bi araştır muhtemelen yakınlarda bi dairenin balkonuna yada açıksa içerisine girmiştir çok fazla mesafe gidemezler saten apartman dairesinde oturuyorsan yandaki binalarını bi gez sor kardeşim derim

Bulunduğum Yer Mahalle Tarzı Karışık Herşey. Sabit Bloklar Falan Olsaydi Bulurdum Belki Zaten Kaçarken Yüksekte Değilde Yere Yakın Ucuyordu İki Kere Omuzuma Gelir Gibi Oldu Yarım Metre Kala Konamadan Uçtu Çok Evcil Bir Kuştu ...

Teşekkür Ederim Sinan Bey

Aslında 4/4 lük alıştırsanız böyle bi durum olmaz çünkü benim unutamadıgım yerli elimde büyüyen ve benle 6 sene yaşıyan bi kuşum vardı dışarıya salardım gezerdi eve geri gelirdi bi sefer yanına dişi almıştım dişiden gıcıklandım attım dışarıya benim kuş nerden bulmuşsa dişiyi geri eve getirmişti ve bu kuşum öldükten sonra ben 5-6 sene muhabbet kuşu görmek bile istemiyordum taki yeni sahiplenene kadar.... yapacak bişe yok hocam kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız ona göre davranın tekrardan geçmiş olsun....

benimde kaçtı birisi çok güzeldi :( üzüldüm adınıza hayırlısı olsun

Geçmiş olsun kardeşimbiz kuşlarımıza çok önme veririz ama evdekiler bizim gibi düşünmezler ve dikkatsiz olurlar kapılara ve pencerelere dikkat etmezler bizde sürekli nöbet tutamayızki neyse geçmiş olsun

Geçmiş olsun kardeşim ama bu hobiyi bırakmanı gerektirecek bir sebep değilki biri gider biri gelir gitmeseydi iyiydi ama gitmiş

üzüntünü anlıyorum benimde 2 kere alıştırıp konuşturduğum kuşlarım kaçtı ama hobiden soğuycama 5 çift kuş aldım üretime geçtim bence kendini daha fazla üzme

Çok üzüldüm. Benim amcamlarında kuşu kaçmıştı. O kadar çok akıllıydı ki. Çokta tatlıydı acayip üzülmüştüm. Onlara gider gitmez ilk görmek istediğim o kuştu. Gerçekten zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.

geçmiş olsun ozan
sende yavru bir muhabbet vardı..ona ne oldu? iyileşemedi mi yoksa? :(

daha önce benim de başıma geldi kuş kaçtı ağaca kondu baktık yakalayamayacaz hemen kafesi balkona çıkardık içinde eşi de olunca birbirlerine öttüler geldi geri

Geri