petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hobiden Çok Soğudum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OzanEsmrsy tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. OzanEsmrsy

Özel Sebeplerden Dolayı Kaldırılmıştır ..

#1 OzanEsmrsy, 27 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ocak 2014
  2. Efe Çalışkan

çok üzüldüm gerçekten ama sana tavsiyem yakın binaları bi araştır muhtemelen yakınlarda bi dairenin balkonuna yada açıksa içerisine girmiştir çok fazla mesafe gidemezler saten apartman dairesinde oturuyorsan yandaki binalarını bi gez sor kardeşim derim

3. Sinan ÇELİK

Adınıza üzüldüm. Allah herşeyin hayırlısını versin.

4. BARAN

BARAN Guest

Geçmiş olsun .......

5. OzanEsmrsy

Bulunduğum Yer Mahalle Tarzı Karışık Herşey. Sabit Bloklar Falan Olsaydi Bulurdum Belki Zaten Kaçarken Yüksekte Değilde Yere Yakın Ucuyordu İki Kere Omuzuma Gelir Gibi Oldu Yarım Metre Kala Konamadan Uçtu Çok Evcil Bir Kuştu ...

Teşekkür Ederim Sinan Bey

6. Fatih Zeybek

Fatih Zeybek New Member

Beğenileri:
    0
    Benimde kaçmıştı :( çok kötü bir durum :(

7. BARAN

BARAN Guest

Aslında 4/4 lük alıştırsanız böyle bi durum olmaz çünkü benim unutamadıgım yerli elimde büyüyen ve benle 6 sene yaşıyan bi kuşum vardı dışarıya salardım gezerdi eve geri gelirdi bi sefer yanına dişi almıştım dişiden gıcıklandım attım dışarıya benim kuş nerden bulmuşsa dişiyi geri eve getirmişti ve bu kuşum öldükten sonra ben 5-6 sene muhabbet kuşu görmek bile istemiyordum taki yeni sahiplenene kadar.... yapacak bişe yok hocam kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız ona göre davranın tekrardan geçmiş olsun....

8. Mana

Mana Guest

benimde kaçtı birisi çok güzeldi :( üzüldüm adınıza hayırlısı olsun

9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun kardeşimbiz kuşlarımıza çok önme veririz ama evdekiler bizim gibi düşünmezler ve dikkatsiz olurlar kapılara ve pencerelere dikkat etmezler bizde sürekli nöbet tutamayızki neyse geçmiş olsun

10. Satılmış KARTAL

Geçmiş olsun kardeşim ama bu hobiyi bırakmanı gerektirecek bir sebep değilki biri gider biri gelir gitmeseydi iyiydi ama gitmiş

11. Metin KAYA

Metin KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    üzüntünü anlıyorum benimde 2 kere alıştırıp konuşturduğum kuşlarım kaçtı ama hobiden soğuycama 5 çift kuş aldım üretime geçtim bence kendini daha fazla üzme

12. Yılmaz Ç.

Çok üzüldüm. Benim amcamlarında kuşu kaçmıştı. O kadar çok akıllıydı ki. Çokta tatlıydı acayip üzülmüştüm. Onlara gider gitmez ilk görmek istediğim o kuştu. Gerçekten zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.

13. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    üzüldüm :(

14. filiz Tohum

geçmiş olsun ozan
    sende yavru bir muhabbet vardı..ona ne oldu? iyileşemedi mi yoksa? :(

15. OnurArtürk

Çok geçmiş olsun kötü bi durum :(

16. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

daha önce benim de başıma geldi kuş kaçtı ağaca kondu baktık yakalayamayacaz hemen kafesi balkona çıkardık içinde eşi de olunca birbirlerine öttüler geldi geri

Sayfayı Paylaş