Karadeniz Pet

hobihane kurmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

mücahitejderha

Meraklı Üye
Öncelikle merhaba
Şuan 4 çift muhabbet
1 çift sultan papğanı ve
muhabbet yavrularım var
(maşaAllah demeyi unutmazsanız sevinirim)
daha da artırıp hobi hane kurmak istiyorum maksadım para kazanmak değil kendi masraflarını çıkarsalar yeter aslında.
evimizden ayrı bahçede bi oda var orda bakıyorum şuan orayı kışın nasıl ısıtabilirim vs konularda bana yardımcı olurmusunuz akıl verirmisiniz??
en çok sıkıntı yaptığım konu kışın orayı ısıtma konusu..

slm öncelikle hayırlı olsun emeğin boşa gitmesin inşallah.bence sen oranın resimlerini at ustalar daha iyi fikir verirler.dediğim gibi BENCE.Yine fikir verirler tabi,havalandırma,box mu tel kafes mi,zemin ısıtma,yalıtım vs konularda

slm öncelikle hayırlı olsun emeğin boşa gitmesin inşallah.bence sen oranın resimlerini at ustalar daha iyi fikir verirler.dediğim gibi BENCE.Yine fikir verirler tabi,havalandırma,box mu tel kafes mi,zemin ısıtma,yalıtım vs konularda

Odayı söyle anlatayım bildiğimiz dört yanı duvar(sıvalı) üstü beton normal ev gibi yani. Önüde bir pencere ve kapısı var oda yaklaşık olarak 11-12 metrekare kuşlar kafesde olacak çünkü sultan papağanıda var hepsi kafesde olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

ha unutmadan suan resim atamıyorum k.bakmayın çünkü şuan memleketde değilim dışardayım ama kuşlarım şuan orada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Güncellllllllll

Hayırlı olsun. Daha önce bu konuda yapılan çalışmaları inceledin mi çok detaylılar. Kışın yağlı radyatörle ısıtıyorlar galiba. Isı yalıtımı şart galiba.

İçten montalama köpük yaptırırsanız çok iyi olur imkan varsa hem içten hem dıştan sıcağı ve soğuğu muhafaza eder..

İçten yaptırabilirim ama dıştan yaptıramam. Yağlı radyotörle nasıl oliyor onu hiç duymamistim