Karadeniz Pet

Hobihanem 2 [Onur SÜSLÜ]

hayırlı üretimler kafeste kuşlarda çok güzel

Kardes hayirli urerimler nerde pvc kafesi aldin ve fiyat

Kalabalık ailem büyüdü hepsi bir birinden şeker baba baskın çıkmış :)

Henüz yavrular ;

1 Aylıklar ;

Arkadaşlar Herkese Selamlar ;

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Ağabeyimden gördükten ve özendikten sonra bende daha güzel bir kafes ve daha güzel bir ortam ayarlamak için PVC Kafes aldım. Daha ilersin de salma yapacağım ve bu konu altından yine önerilerinizi alacağım :)
Sizinle yeni ortamı paylaşmak istedim ;

Bu eski hobihanem daha doğrusu eski kafesimden bir görüntü ;

Bu da şu an mevcut yeni pvc kafesimden görüntü biraz bozuk ;

Sol üst köşe de yumurtlama hazırlığı var ;

Sol üstün bi altında tek yavrum var malesef 3 tanesi öldü :(

Sol üstün iki altında 2 tane yavrum var 3 dü birisini bi alttaki kuşun altına attım daha yumurtada iken ;

Sol köşenin en altında ise tam bir aile var , Kalabalık bir Aile :)

Sağ üst köşede ise yeni bir dişi aldım arkadaşımdan erkek olan ilk hobiye başladığım kuşum :) 1.5 yaşında yani tam 1.5 yıl önce merak sardım şu an bu haldeyiz :)

Evet arkadaşlar şimdilik benim dostlarım bu kadar ilerleyen zamanlar yavruların büyümüş hallerini de eklerim daha sonra da onların yavrularını inşallah.

İzmir'de ikametgah etmekteyim çay'a daima beklerim :) Unutmadan arkadaşlar maşallah diyelim nazar boncuğunu ve duasını o yüzden koydum 1 kere ekledim üstte belirttiğim gibi 3 yavru öldü 1 tane kaldı nazar değdi :(

Maşallah. Hayırlı üretimler olsun. Kafes güzel. Bende bu kafes gibi ama 4 gözlü çifhane 2 li şekilde yan yana ve alta en üste salma en altada yemler vs ihtiyaçlar için kapalı raf düşünüyorum.

forumda ki konuları gezdikçe fikirler artıyor bakalım.

maşallah hayırlı üretimler hayırlı olsun

hayırlı satışlar kuşlarınız cok güzelmiş :D

Hayırlı olsun gerçekten kafesi çok uygun almışsiniz bende uzun suredir pvc kafes ariyorum ama fiyatlar
çok pahali birde adanada olunca kargo parasida eklenince 500tl buluyor

maşallah hayırlı üretimler hayırlı olsun

Teşekkür ederim :)

Maşallah arkadaşım

Sağolasın Uğur :)

hayırlı satışlar kuşlarınız cok güzelmiş :D

Teşekkürler yağız sağolasın

Hayırlı olsun gerçekten kafesi çok uygun almışsiniz bende uzun suredir pvc kafes ariyorum ama fiyatlar
çok pahali birde adanada olunca kargo parasida eklenince 500tl buluyor

Valla bende çok araştırdım ama tesadüf denk geldi kafes işte gerçekten bakmak beslemek istiyorsanız paraya kıyacaksınız bende bunu göze almıştım ama dediğim gibi tesadüf eseri fiyatı yarı yarıya kırmış olduk sağolun :)

yavrulardan almak isterim

Yağız yavrularım satışta zaten eğer almak ister düşünürsen iletişim numaram mevcut mesaj yoluyla da irtibata geçebiliriz :)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/yavr...mirden-satilik-yavrular-26026.html#post256561

Maşallah, hayırlı üretimler.