Karadeniz Pet

Hobihanem-Hakan Donat

MaşAllah çok güzel :)

Ne zamandır paylaşım yapmadığımı fark ettim :) Birkaç hafta önce Kocaeli'de yapılan İnternational Kafes kuşları yarışmasında derece alan kuşumu paylaşayım.
14642230_354567838220075_247003328337156463_n.jpg

Masallah hemise bele bundan da yaxsi dereceler alasiniz

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosdlar.komeyinize eytiyacim var.bilirem bura bu yazinin yeri deyil ama basqa forma yaza bilmedim Havalar isdi olanda suyu soyuq olmurdu ama indi su buz kimi olur. Sizce quslarimi xesdelendirer soyuq su? Suyu ev seraitinde saxlasam biraz isiner sora vererem quslarima .bele versem olar? Cavab yazsaniz sevinerem. İndiden tesekkur edirem haminiza

Masallah hemise bele bundan da yaxsi dereceler alasiniz

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.. Sularınız soğuksa biraz ıstıp oda sıcaklığında 20-25 santigrad derece arası verebilirsiniz.

Ola
Dosdlar.komeyinize eytiyacim var.bilirem bura bu yazinin yeri deyil ama basqa forma yaza bilmedim Havalar isdi olanda suyu soyuq olmurdu ama indi su buz kimi olur. Sizce quslarimi xesdelendirer soyuq su? Suyu ev seraitinde saxlasam biraz isiner sora vererem quslarima .bele versem olar? Cavab yazsaniz sevinerem. İndiden tesekkur edirem haminiza

Su yu bir pet şişeye koyup bekletip ılımasını bekliyebilirsiniz sonra suluklara koyarsınız ama ben direk ceşmeden akan suyu veriyorum bir zararını görmedim

Maşallah

Geri