Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

Allah yüzünüzü kara çıkarmasın. Maşallah hepsi birbirinden güzeller
Umarım bol ,sağlıklı ve neşeli yavrular alırsınız.

Allah esirgesin hepsini

Hayırlı uğurlu olsun Levent Bey . Bir tane kafesi gösterdiniz diğerleri hazır değil mi. Çünkü hatırladığım kadarıyla bir oda tutmuştunuz bu iş için. Bir kafes çok az ve küçük kalıyor.:)

Hayırlı uğurlu olsun Levent Bey . Bir tane kafesi gösterdiniz diğerleri hazır değil mi. Çünkü hatırladığım kadarıyla bir oda tutmuştunuz bu iş için. Bir kafes çok az ve küçük kalıyor.:)

Bu salmanın aynından bir tane daha var. Aydınlatmada sorun çıktığı için yetişmedi, kısmet olursa akşama bunu üzerine yerleşmiş olur.
10lu box kurulmayı bekliyor, ona ba başlayacam hemen.

Oda tuttum derken, burası kullanılmayan kapıcı dairesinde bir odacık 2,15x2,65=5,7m² :)

Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Bu salmanın aynından bir tane daha var. Aydınlatmada sorun çıktığı için yetişmedi, kısmet olursa akşama bunu üzerine yerleşmiş olur.
10lu box kurulmayı bekliyor, ona ba başlayacam hemen.

Oda tuttum derken, burası kullanılmayan kapıcı dairesinde bir odacık 2,15x2,65=5,7m² :)

Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Onlar da olursa çok süper olacak gibi . Allah utandırmaz inşallah..:)

maşallah, kuslarınız cok güzel. diger kuslar ne zaman gelecek nasipse? merakla takip ediyoruz :)

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun bol bol yavrular inşallah,

maşlallh hyrlı ugurlu olsun. çok düzenli çok begendim emeginze saglık

Tekli Yeşil Hasta Sanki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:46 --

Ayrıca Keşke Kutunun Ağzını Komple Açsaydınız Daha Rahat Çıkarlardı Bence Maşalalh :) 9 Tane :)

Tekli Yeşil Hasta Sanki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:50 -->-> Daha önceki mesaj 13:46 --

Ayrıca Keşke Kutunun Ağzını Komple Açsaydınız Daha Rahat Çıkarlardı Bence Maşalalh :) 9 Tane :)

O yeşil yadırgadı sanırım ortamı, bu gün belli eder..

maşaallah...ALLAH utandırmasın,emeklerinizi boşa çıkartmasın...

Hayırlı olsun maşallah çok temiz ve titizlikle hazırlanmış bir ortam sağlamışsın....

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanılmayan kapıcı dairesinde başka odalar yokmu levent abi :)