Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

Hayırlı üretimlerin olsun abi çok uğraştın ama gerçekten

Levent Agabey yeni fotograflar yok mu?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hobihanemin ilk misafirleri Okan ŞENOL, Murat DEMİR arkadaşlar çok teşekkür ederim varlığınız ve sohbetiniz ile beni memnun ettiniz. Ayrıca arkadaşlar elleri boş gelmemiş sağolsunlar. Murat kardeşim bir çift yavru getirmiş. (Gerçi sarının yerini tutmaz ama..) Okan kardeşim de damızlık bir dişi ile geldi. Tekrar teşekkür ederim kendilerine. Ben de elimden geldiğince ağırlamaya çalıştım onları. Tekrar beklerim arkadaşlar.

Murat Demir'in getirdiği yavrular==>

Okan ŞEnol'un getirdiği damızlık==>

maşallah levent bey çok güzel ;)

murat abi ile bugün ben de gelecektim, ama kısmet olmadı.. işlerim cıktıgından haberleşemedik :)

güzel bır kaç saat gecirdık gayet guzel bır üretimhane olmuş tebrık ederım kardeşim senı insallah bol yavrulu guzel vakıt gecıırısın höbihanende sarı yuzlu bır tanesı levent hocam artık onunla ıdare edecen camsakısı coban armaganı mısalı lafı bıle olmaz sende boş cevırmedın bizi bu arada her şey gönlunce olsun levent hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

murat abi ile bugün ben de gelecektim, ama kısmet olmadı.. işlerim cıktıgından haberleşemedik :)

kusura bakma hocam ya cok ani oldu ama en kısa zamada hallederız bır zıyaret daha yaparız levent ustamıza ınsallah. bu arada sen de bır an once yapta şu üretimhaneyı sana da gelelım :)

güzel bır kaç saat gecirdık gayet guzel bır üretimhane olmuş tebrık ederım kardeşim senı insallah bol yavrulu guzel vakıt gecıırısın höbihanende sarı yuzlu bır tanesı levent hocam artık onunla ıdare edecen camsakısı coban armaganı mısalı lafı bıle olmaz sende boş cevırmedın bizi bu arada her şey gönlunce olsun levent hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

kusura bakma hocam ya cok ani oldu ama en kısa zamada hallederız bır zıyaret daha yaparız levent ustamıza ınsallah. bu arada sen de bır an once yapta şu üretimhaneyı sana da gelelım :)

sıkıntı yok abi, bir sonraki ziyarete bende gelirim kısmet olursa :)

benim mini mini üretimhanenin ziyaretlik bir durumu henüz yok malesef 5 bucuk kusum var daha :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Her zaman beklerim Atılım kardeşim. Takıl Murat Demire, gelin beraber. :)

İnş abi.. seninle yüzyüze konusmayı cok istiyorum.. ögreneceğim cok sey var :)

murat abi haftasonu gidebiliriz diyordu.. ama işlerim vardı arayamadım onu..

Hayırlı uğurlu olsun tüyleri kadar yavru alırsınız inşallah

hocam daha bitiremedın mı box ları daha :)
10 şerit ledden 2 tanesi sorun çıkardı. Tekrar söktüm o iki rafı bu gün elektirikçi yapıyor, akşam takarım. Hafta sonu ile herşeyi ile biter. Malum şık görünmesi gerek, kablolar salkım saçak duramaz. :)

Murat kardeşim bensiz mi gittin sen :):) bende haber bekliyorum senden :):)

Her zaman beklerim kardeşim. Kadıköye vapur yap, oradan metro, huzur evi durağı (Bağlar başı çıkışı) 850m. mesafede. :)

levent hocam jumbo üretimi de olacak mı acaba veya hazırda var mı