Karadeniz Pet

hobihane'm sizlere özendim

• Konbuyu başlatan ferhat çimen
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat çimen

Guest
her türlü eleştiri ve yoruma açığım işi bilen sizsiniz , tecrübelerinizden faydalanmak isterim , yanlış birşey gördüyseniz buyurun

e2DaaL.jpg

xBqzzV.jpg

KZ83Xg.jpg

eobVXQ.jpg

Maşallah hocam çifthanenin arasını kapatsan daha iyi olur yani birbirlerini görmesinler.

teşekkürler ;
arasını kapatın derken , saydam olmayan bir cisim ile mi ?

teşekkürler ;
arasını kapatın derken , saydam olmayan bir cisim ile mi ?

Evet hocam misal aradakı girip çıkan tele bez dikebilirsin veya mukava kartonu da takabilirsin boyutuna göre sana kalmış birşey ama ben bez diktim.

Benim kafes böyle.

212solw.jpg

ilginç teşekkürler , kesinlikle yapacam :) ayrıca kafesinizin arkasını da mı kumaş ile kapattınız ? rüzgar kesme amaçlı felan mı bu eyleminiz ?

ilginç teşekkürler , kesinlikle yapacam :) ayrıca kafesinizin arkasını da mı kumaş ile kapattınız ? rüzgar kesme amaçlı felan mı bu eyleminiz ?

Hocam kafeste tül var ama tülden gaga taşı , kalamar kemigi kullandıkları zaman toz ve tüy düşüyor ondan dolayı annem onlara kumaş kesti böyle daha iyi oldu hem toz ve tüyü dökülmüyor öyle. :)

vaay bak sen cem ağaya o da ayrı hobi ci :D kuş dövüştürücü sü , öneri için teşekkürler uygulayacam kısa zamanda , mantıklı

slm kuşların çok güzel maşşalah fakat kafesler biraz amatör .süs kafesi gibi duruyor salma yapsan daha rahat ederler kuşlar 50 ye50 veya40 a40 güzel tekli salmalar var 25 liraya kadar veriyolar rahat uçarlar içinde

Geri