petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hobihane'm sizlere özendim

Konusu 'Üretimhane Resimleri' forumundadır ve ferhat çimen tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ferhat çimen

her türlü eleştiri ve yoruma açığım işi bilen sizsiniz , tecrübelerinizden faydalanmak isterim , yanlış birşey gördüyseniz buyurun

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah hocam çifthanenin arasını kapatsan daha iyi olur yani birbirlerini görmesinler.

3. ferhat çimen

teşekkürler ;
    arasını kapatın derken , saydam olmayan bir cisim ile mi ?

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Evet hocam misal aradakı girip çıkan tele bez dikebilirsin veya mukava kartonu da takabilirsin boyutuna göre sana kalmış birşey ama ben bez diktim.

Benim kafes böyle.

5. ferhat çimen

ilginç teşekkürler , kesinlikle yapacam :) ayrıca kafesinizin arkasını da mı kumaş ile kapattınız ? rüzgar kesme amaçlı felan mı bu eyleminiz ?

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben karton koydum arasıra birbirleriyle kavga edebiliyorlar vb :)

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kafeste tül var ama tülden gaga taşı , kalamar kemigi kullandıkları zaman toz ve tüy düşüyor ondan dolayı annem onlara kumaş kesti böyle daha iyi oldu hem toz ve tüyü dökülmüyor öyle. :)

8. ferhat çimen

vaay bak sen cem ağaya o da ayrı hobi ci :D kuş dövüştürücü sü , öneri için teşekkürler uygulayacam kısa zamanda , mantıklı

9. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    slm kuşların çok güzel maşşalah fakat kafesler biraz amatör .süs kafesi gibi duruyor salma yapsan daha rahat ederler kuşlar 50 ye50 veya40 a40 güzel tekli salmalar var 25 liraya kadar veriyolar rahat uçarlar içinde

Sayfayı Paylaş