Karadeniz Pet

hobihanem :)

Burak BİLGİN

Paylaşımcı Üye
I

1 Çift var 1 tane kuş daha getirsem beni evden kovarlar :) evde zor olmuyomu ses filan bende yer bakıyomda kuşları çoğaltmak için.

Resmi görmeyenler için hocam katlı olan kafesin pvc mi ?
20ggtgl.jpg

Bu kafes pvc [MENTION=5046]Oğuz ATEŞ[/MENTION] :D

sağolun arkadaşlar eşimle biraz papazın bu konuda ama idare eder:). Hepinize teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

oo maşallah :) zor oluyodu bakım evde :)

Biraz zahmet gerektiriyor ama gönül vemek lazım:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

1 Çift var 1 tane kuş daha getirsem beni evden kovarlar :) evde zor olmuyomu ses filan bende yer bakıyomda kuşları çoğaltmak için.

zor olyor evet ama ilgilenmeyi çok sevıyorum daha ağır basıyor sevgi

sağolun arkadaşlar eşimle biraz papazın bu konuda ama idare eder:). Hepinize teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

Biraz zahmet gerektiriyor ama gönül vemek lazım:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

zor olyor evet ama ilgilenmeyi çok sevıyorum daha ağır basıyor sevgi

Ses olayını nasıl çözdünüz ?

eşimle ben çalısıyoruz gündüz yokuz zaten gecede işiklarını kapatıyorum sıkıntı olmuyor. bide en üst katta oturuyorum şimdilik bi sıkıntı yok bakalım:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

pvc kardeşim 2 el aldım 200 lira verdim temiz güzel ama