Karadeniz Pet

hobihanemden görüntüler (Berkay ERDİNÇ)

Çok güzel olmuş.Çok düzenli ve temiz de duruyor ayrıca.Maşallah,bu güzel ortamda güle güle büyütün mubişlerinizi:)

Son düzenleme:
teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

hobihaneme yeni salma ve revizyon son halini sizle paylaşmak istedim :)

hepinize ayrı ayrı teşekkürler

Maşallah

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah kafesler gayet iyi olmuş özellikle kapılarını bu tarz yaptirman çok iyi olmuş :)

Izmirde ki arkadaş habire tarihi oteleyince ben istanbuldan aldım kafesleri desene senin için ugrastigindan otelemis :)

Hayırlı bol üretimler

Merhaba.Keşke bulunduğum yeri kirletebilsemde tel kafeslere geçsem bende.

Çok güzel üretimhane olmuş.Yuvalıklarınızı beğendim.Piyasadaki bir çok yuvalığa göre çok daha güzel duruyor.
Standlı yemlik yapmanızı öneririm.3 haftadır kullanıyorum.

Heyecanının, sabrının ve emeklerinin karşılığını boooll ve sağlıklı yavrular ile alırsın inşallah abi. Seviyoruz ;)

Son düzenleme:
Maşallah, keyifle kullan Berkay usta. kafesler gayet iyi olmuş, özellikle
orta kapinin büyük olmasi cok avantajlı.
45 lik var bende ama bazi eksikleri var. Bunda eksikler giderilmiş. Bu modelin seri
uretimine başlasınlar, cok tutar:) yuvaliklarin albenisi yüksek.
Bereketli üretimler olsun.

Profesyonellik bu olsa gerek maşallah bereketli olsun inşaallah

Maşallah kafesler gayet iyi olmuş özellikle kapılarını bu tarz yaptirman çok iyi olmuş :)

Izmirde ki arkadaş habire tarihi oteleyince ben istanbuldan aldım kafesleri desene senin için ugrastigindan otelemis :)

Hayırlı bol üretimler
:D sağol ercan usta valla yaklaşık 2,5 ay bekledim bende anca yapabildi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Merhaba.Keşke bulunduğum yeri kirletebilsemde tel kafeslere geçsem bende.

Çok güzel üretimhane olmuş.Yuvalıklarınızı beğendim.Piyasadaki bir çok yuvalığa göre çok daha güzel duruyor.
Standlı yemlik yapmanızı öneririm.3 haftadır kullanıyorum.
sağol hüseyin tabanda ızgaraya dönücem.ızgara altına kum zeolit vs yerine kagıt kullanıcam.oyuzden kafes içi yemlıgi tercıh etmedım ama fıkrım degısırse yaparım kendıme bakalım bıraz bu sekılde devam etsin sonrası kolay ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Profesyonellik bu olsa gerek maşallah bereketli olsun inşaallah
estgf. yusuf bey :) teşekkür ederim sizede berekli üretimler dılerım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

Maşallah, keyifle kullan Berkay usta. kafesler gayet iyi olmuş, özellikle
orta kapinin büyük olmasi cok avantajlı.
45 lik var bende ama bazi eksikleri var. Bunda eksikler giderilmiş. Bu modelin seri
uretimine başlasınlar, cok tutar:) yuvaliklarin albenisi yüksek.
Bereketli üretimler olsun.
çok teşekkürler bünyamin usta aynen servis kapısının küçüklüğünden hep sıkıntı cektık.ne kuş yakalanıyordu nede kusu duzgun sekılde kafesten dısarıya cıkarabılıyordum sıgmıyordu kapıya.bu sekılde servıs temızlık herseyı cok basıte indi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

Heyecanının, sabrının ve emeklerinin karşılığını boooll ve sağlıklı yavrular ile alırsın inşallah abi. Seviyoruz ;)
sağol mert kardeşim bitirdim ama çok yordu tatlı yorgunluk bu olsa gerek :)

yuvalıklar mükemmel görünüyor aynısından satış yapıyormusunuz acaba

Maşallah.
Düzen+tertik+temizlik=Başarı
Emeklerinizin bol bol karşılığını alırsınız İnşallah.

yuvalıklar mükemmel görünüyor aynısından satış yapıyormusunuz acaba
teşekkürler yuva satışı yapıyorum resimlerdeki yuvalar toplu alımda 50 tl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Maşallah.
Düzen+tertik+temizlik=Başarı
Emeklerinizin bol bol karşılığını alırsınız İnşallah.
inşallah teşekkürler uğur bey

Emeklerinize sağlık hayırlı üretimler olur inşaallah

Geri