Karadeniz Pet

hobihanemi tamamladım

harun cengizhan

Meraklı Üye
merhaba abiler hobihanemi kurarken bir çok kez burdakki üstadlardan akıl ver fikir alarak tamamladım çok şükür en son salmam kalmıştı onuda aldım kuşlarımda hazır eşlemeye her şeyiyle bana yardımcı olan üstaddlara teşekkür ediyorum inşallah hayırlı olur hayırlı kuşlar alırım..

Hayırlı üretimler , Yumurta paketlerini iyi düşünmüşssünüz :) Güzel bir dizayn ve soguk olmaz oda :)

Hayırlı olsun.bol yavrulu hobiler.

harun bey allah utandırmasın inşallah bu emegınızın karsılıgını doya doya alırsınız maşallah salmaya bayıldım kafes içi ölçüleri ve nerden aldıgınızı söyleyebilirmisiniz tekrar tekrar maşallah :)

hem dekor hemi ısı için güzel oldu ewet teşekkür ederim :)

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

harun bey allah utandırmasın inşallah bu emegınızın karsılıgını doya doya alırsınız maşallah salmaya bayıldım kafes içi ölçüleri ve nerden aldıgınızı söyleyebilirmisiniz tekrar tekrar maşallah :)

öncelikle salma kafesimi kanarya üreticisi bi abim var kendi için yaptırmış 1 mt uzunluk 2 mt yükseklik derinlik ise 50 cm tavalı 4 katlı tava içi ızgara ve tavanın altındada her katta ızgara bulunmakta güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun.Allah c.c. kolaylık versin.Bereketli üretimler.

hayırlı olsun salma güzelmş.özel yapım mı salma

merhaba abiler hobihanemi kurarken bir çok kez burdakki üstadlardan akıl ver fikir alarak tamamladım çok şükür en son salmam kalmıştı onuda aldım kuşlarımda hazır eşlemeye her şeyiyle bana yardımcı olan üstaddlara teşekkür ediyorum inşallah hayırlı olur hayırlı kuşlar alırım..

beyaz 4 katlı kafesin ölçüleri nedir acaba ne kadara yaptırdınız nereden yaptırdınız ,çok güzel duruyor

hayırlı olsun hayırlı üretimler

maşallah guzel olmuş hayırlı uretımler.

Hayırlı ugurlu olsun Allah utandirmasin bereketli üretimler

beyaz 4 katlı kafesin ölçüleri nedir acaba ne kadara yaptırdınız nereden yaptırdınız ,çok güzel duruyor

kafeslerin ölçüleri40'40'40 her bırını ıstedıgınız taktırde ayıra bılırsınız mersinden getitirdim orda kafesci adı altında ibrahim bey den aldım 20 liradan aldım ambarla yolladı her kolisinde 5 adet var 3 koliye ambar 10 tl ücret aldı.isterseniz numarasını verebilirim yardımcı olabılırsem ne mutlu bana :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

hayırlı olsun hayırlı üretimler

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

maşallah guzel olmuş hayırlı uretımler.

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

Hayırlı ugurlu olsun Allah utandirmasin bereketli üretimler

amin inşallah teşekkür ederim

kafeslerin ölçüleri40'40'40 her bırını ıstedıgınız taktırde ayıra bılırsınız mersinden getitirdim orda kafesci adı altında ibrahim bey den aldım 20 liradan aldım ambarla yolladı her kolisinde 5 adet var 3 koliye ambar 10 tl ücret aldı.isterseniz numarasını verebilirim yardımcı olabılırsem ne mutlu bana :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

amin inşallah teşekkür ederim
hocam beni yanlis anladn sanirim bu beyaz olaan salma gibi genis 4 katli kafesi soruyorm ben

Hayırlı olsun hocam.