Karadeniz Pet

Hobihanemin yavrucuklarına salma tamamlandı.:)

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamunaleykum arkadaşlar, Yavrular çifthane de rahat idi ama bir tanesi sürekli bir yerlerden kaçıyordu, bir başka tel kafese aldım orada da maşallah birbirlerini sığdırmıyordu, içim el vermedi, Diğer takımlardan da bu sezon yavru alırsam inş şimdiki yavrularımın yanına atarım diye düşünerek, bir salma yaptırdım kendi zevkimce bir kaç eksiği kaldı, ön tel biraz uğraştırdı,tünekleri ayarladım kısmet olursa hafta sonuna yavruları koyarım salmaya,led ışığı da sonra dan düşündüm,elektrikçi bulamadım,tabelacı bir arkadaşıma yaptırdım,daha güzelleri sizlerin olsun, Keyifli Üretimler dilerim,Sağlıcakla Kalın.
kg02z9.jpg

B0GVqj.jpg

b29OOV.jpg

Cihanim hayirlisi olsun. Emegine saglik. Insallah bol bol ve saglikli yavrularla doldurursun icini. Gule gule kullan.

Maşallah tek kelime ile süper olmuş.

Tşkler Yavuz bey daha Güzeli sizin olsun:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:05 -->-> Daha önceki mesaj 09:04 --

Cihanim hayirlisi olsun. Emegine saglik. Insallah bol bol ve saglikli yavrularla doldurursun icini. Gule gule kullan.

Tşkler Gökhan'ım bakalım bu sezon nasıl olacak hep beraber çiftlerimizden sağlıklı yavrular almak ümidiyle kardeşim saol

Muhteşem olmuş :) çok beğendim. Bereketli üretimler

Hayırlı olsun, keyifle kullan.
Gayet güzel olmuş, içi parçalı ve Rainbow yavrularla dolsun inşallah ☺

Tşkler Yavuz bey daha Güzeli sizin olsun:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:05 -->-> Daha önceki mesaj 09:04 --

Tşkler Gökhan'ım bakalım bu sezon nasıl olacak hep beraber çiftlerimizden sağlıklı yavrular almak ümidiyle kardeşim saol
Amin insallah Cihan'im.

Maşallah güzel olmuş. Güle güle kullansın yavrular. Emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız İnşallah.

Maşallah güzel olmuş. Güle güle kullansın yavrular. Emeklerinizin karşılığını en kısa zamanda alırsınız İnşallah.

Tşkler uğur bey saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Muhteşem olmuş :) çok beğendim. Bereketli üretimler

Saolun tşkler daha iyisi sizin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:34 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsın inşallah..

Levent abi iyi dilekleriniz için tşkler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:35 -->-> Daha önceki mesaj 08:34 --

Hayırlı olsun, keyifle kullan.
Gayet güzel olmuş, içi parçalı ve Rainbow yavrularla dolsun inşallah ☺

Bünyamin bey can evimden vurdunuz beni çok güzel temenni de bulunmuşsunuz çok tşk ederim,hepimiz keyifli üretimler yapalım inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

Harika olmuş. Hayırlı olsun. :)

Tşk Koray bey daha iyisi sizin olsun

Son düzenleme: