Karadeniz Pet

Hobiye devam

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkdaşlar bilindiği üzre elimdeki kuşları ve kafesleri satıp tek takımla bu hobiye devam edicektim bazı sorunlar yüzünden lakin sorun çözüldü ve elimdeki kuşları ve kafesi satmıyorum bazı arkdaşlar özelden mesaj çekip kuşları almak istediğini söylediği için bu konuyu açma gereği duydum sattığım 1 takımıda sattığım kişiden geri isteyerek hobiye decam ediyorum.

Herkese saygı ve saygılarımla .

Son düzenleme:
Sorunun çözüldüğüne sevindim Ercan usta. Hayırlı olsun.

Sorunun çözülmesine sevindim.
keyifler daim olsun.

Arkdaşlar bilindiği üzre elimdeki kuşları ve kafesleri satıp tek takımla bu hobiye devam edicektim bazı sorunlar yüzünden lakin sorun çözüldü ve elimdeki kuşları ve kafesi satmıyorum bazı arkdaşlar özelden mesaj çekip kuşları almak istediğini söylediği için bu konuyu açma gereği duydum sattığım 1 takımıda sattığım kişiden geri isteyerek hobiye decam ediyorum.

Herkese saygı ve saygılarımla .
Ben sana ne dedim kardeşim :) Halledersin dedim. Sevindim senin adına. Hayırlısı olsun.

Hayırlı ugurlu olsun güzel haber

ALLAH razı olsun abiler . hatta bugün paraya kıyıp bir erkek daha sahiplendim salmayya attık bakalım . Nasipse kendi evime geçince daha kapsamlı bir sistemle daha iyileriyle aranızda olmaya devam edicem süprizleri bekleyin :)

Hayırlı olsun çok sevindim.Bazı şeylerin olmamasıda hayırmış.Onu anladık ;)