petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hocam acil bi yardımcı olun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ataberk Asunakutlu tarafından 15 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Ataberk Asunakutlu

Beğenileri:
    0
    Sa hocam fazla uzatmadan konuya giriyim ben 1 ay önce 2 muhabbet aldım cekoslovak ve yerli cekoslovak olan erkek yerli olan dişi' erkek olan bana pek yakın değil dişi olan daha yakın ama bunlar eş olduklari için dişi bana pek ilgilenmiyor yarim saat önce dişiyi aldım elime (pakize) karanlıkta elime geldi telefonumun üstüne bindi gagaladi kafama falan çıktı (tek telefon ışığı vardi) neyse bu benim hoşuma gitti sizce erkek olanı satsammi pakizenin piskolojisi falan bozulurmu aslında bebek yapmaları için bi dişi bi erkek almistimta hocam ne biliyim satsam bu cekoslovaki ne kadar eder 25 liraya almıştım bi yardımcı olun yazmadan geçmeyin

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Madem iyi anlasiyorlar, sevenleri ayirma derim.

3. Ataberk Asunakutlu

Beğenileri:
    0
    İyi hoșta hocam kör besler gibi de beslemek istemiyorum bi araya gelince yüzume bakmıyorlar sevmek için aldım gidip balık da alabilirdim 1 ay oldu daha 1 kelime konuşmuyorlar hocam

4. NeDemekŞakir

NeDemekŞakir New Member

Beğenileri:
    0
    Çekoslavak değildir o kuş. 25 Tl ye çekoslavak kuş bulamazsın.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yakın zamanda aldıysan ve tek beslemeye heves ediyorsan birini versen sorun olmaz. Ancak seni temin ederim. Kalan kuş bir süre küsecektir. Gerekli ilgiyi gösterirsen sonra sonra düzelir aranız.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    2 kuşu aynı anda eğitip konuşturmak zordur. Tek ve yavru olan kuşlar bu iş için daha uygundur. Sizde buna göre karar verin bence.

Sayfayı Paylaş