petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hoclarım aciil yadim!!!!!!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve wasted tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. wasted

wasted Guest

Hocalarim cevap hic gelmeyince yeni konu açmak zorunda kaldim 7 aylık erkek muhabbet kuşum var ele geliyor omzundan inmiyor konuşuyor vb. Eş aldım 6-7 aylık buna eşiyle hic ilgilenmiyor kafese koyuyorum ikisinde farklı yerde duruyor disari cikariyorum yine ayni bazen dişi ucunca bizimki peşinden ucuyo inince kusun kuyruğuna kanadina falan dokunuyor gagasini opuyo gibi bisey yapio yavru falan da istiyorum aslında daha iyi anlaşmaları icin ne onerirsiniz ne yapmaliyim kafesleri falan mesela ayirmalimiyim lütfen yardiiim!!

#1 wasted, 4 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Mayıs 2014
  2. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    dişiler seçici oluyor kaç aylık aldığınız dişi ?kavga etmiyorlarsa eş tutabilir...kuşları ayırmanıza gerek yok....hemende anlaşılacak bir durum deği..aldığım erkek kuş uyum sağlamadı bir hafta sonra kuşu geri götürdüm farklı olgun bir erkek aldım sonuç olumlu..

3. wasted

wasted Guest

Emin bey 6,5 aylyik falan aldigim dişi bi hafta daha bakicam olmazsa götürüp deistirim çok saolun

Sayfayı Paylaş