Karadeniz Pet

hogoromo muhabbet kuşları

• Konbuyu başlatan Sinan ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan ÇELİK

Guest
Arkadaşlar merhaba
Japonyada muhabbet kuşu ırkında son noktaya gelinmiş. Akşam sultanahmete gidip bir japon bulacağım bana bu kuslardan getirsin diye :)[YOUTUBE]-aqRjTgD_6M[/YOUTUBE]

bu japonlardan her turlu sey beklenir yarin oburgun muhabbet kafalı papağan çıkarırlar ise hic sasirmayin

[YOUTUBE]nzZR7LF9YTE[/YOUTUBE]

Arka fondaki müzikten zerre bir şey anlamasam da kulağa çok hoş geliyor..:D

bunlar tepeli muhabbet kuşu tepeli muhabbetlerde bazen sırttakı kanatlarda bu şekilde çıkabiliyor :D japonyaya gıtmye gerek yok yanı beyler burdada bulursunuz :D

bunlar tepeli muhabbet kuşu tepeli muhabbetlerde bazen sırttakı kanatlarda bu şekilde çıkabiliyor :D japonyaya gıtmye gerek yok yanı beyler burdada bulursunuz :D

Rica etsem sırtında aynı böyle kanat ( Mantolu deniyor araştırmak isterseniz ) muhabbet kuşu satan biri söyleyebilir misiniz ben Türkiye'de böyle düzgün kanat çıkanı görmedim de :D

Rica etsem sırtında aynı böyle kanat ( Mantolu deniyor araştırmak isterseniz ) muhabbet kuşu satan biri söyleyebilir misiniz ben Türkiye'de böyle düzgün kanat çıkanı görmedim de :D

valla kardeşim tepeli satan kişilere yada yerlere bak yani öle googlemap kadar detay veremem :D şaka bi yana illaki vardır burdada ama nadirdir çok araştırmak gerek ben sadece japonlara özgü değil onu söylemek istedim :)

valla kardeşim tepeli satan kişilere yada yerlere bak yani öle googlemap kadar detay veremem :D şaka bi yana illaki vardır burdada ama nadirdir çok araştırmak gerek ben sadece japonlara özgü değil onu söylemek istedim :)

Şakalaşıyoruz be kardeşim sıkıntı yok :) yalnız en son yarışmada 1. olan kuşun bile kanatları bunlar gibi güzel değil :)

Senin eninde sonunda hogoromo sahibi olacağını biliyorum :)

Hümmet Kemertaş abimiz bu işte uzman ancak parayla alabilir misin bilemiyorum :)
Kendisi Muhabbet kuşu ve kafes kuşları derneği başkanı

Bu Güne Kadar Çeşitli Üreticilerin Bir Çoğunda Japones lerini gördüm En İyisi Hümmet Abide Şu An
Yakında Bende Üretimine Geçeceğim ;)

Senin eninde sonunda hogoromo sahibi olacağını biliyorum :)

Hümmet Kemertaş abimiz bu işte uzman ancak parayla alabilir misin bilemiyorum :)
Kendisi Muhabbet kuşu ve kafes kuşları derneği başkanı

Parayla vermezse hediye eder belki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:55 -->-> Daha önceki mesaj 10:54 --

Bu Güne Kadar Çeşitli Üreticilerin Bir Çoğunda Japones lerini gördüm En İyisi Hümmet Abide Şu An
Yakında Bende Üretimine Geçeceğim ;)

Ümit bende üretime geçeceğim gibi tekil cümle kurma bence sen geçersen bende geçerim :D

Parayla vermezse hediye eder belki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:55 -->-> Daha önceki mesaj 10:54 --

Ümit bende üretime geçeceğim gibi tekil cümle kurma bence sen geçersen bende geçerim :D

İnşallah Kardeşim:D

Bizimkisi hayal be kardeşim ama cidden bi japon mu bulsam :D

Eminönü kuş pazarında en az 3 dükkanda gördüm bahsettiğiniz kuşları

Çok iyi gerçekten, adamlar aşmış... bizden niye böyle bir tür çıkmıyor acaba? niye diğer ülkelerdeki kuş besleyenler demiyorku aaa Türk Muhabbeti- Kanaryası vb bak ... :(

Geri