Karadeniz Pet

Hollanda Muhabbet Kuşu.

eh artık hep kafesle yan yanayım hep konuşuyorum ismini öğretmeye çalışıyorum şaşkını öğrenmesi kolaymı ?

O zaman şaşkından başlıyalım elime geldi 2 kere 1 haftada alışır inşallah.:D

Maşallah inşallah alışır.Benim ki son zamanlarda bayağı kötüleşti sürekli kötü kötü bağırıp saldırıyor nedenini bizde anlayamadık daha çok sevdikleri yabanileşiyor aldığımız yerde eşi varmış sanırım mecbur değiştirmek zorundayım :( kadın kabul etmeyenimize ondan korkuyorum aldığım günden beri ishal vîtamin veriyorum düzelmiyor

Maşallah inşallah alışır.Benim ki son zamanlarda bayağı kötüleşti sürekli kötü kötü bağırıp saldırıyor nedenini bizde anlayamadık daha çok sevdikleri yabanileşiyor aldığımız yerde eşi varmış sanırım mecbur değiştirmek zorundayım :( kadın kabul etmeyenimize ondan korkuyorum aldığım günden beri ishal vîtamin veriyorum düzelmiyor

Garip bence verin mecbur kabul ederlerl.

İnşallah çünkü böyle devam ederse tüylerini yolmasından korkuyorum bencillik yapamam onunda anlayışlı olması gerek

umarım değiştirirler :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Evet arkadaşlar veterinere gittim kuşumun ırkı show jumbo imiş.Ordan bizim kuşcuya gittik annesi babası aynı kuş bilezikli idi orda çıkarmıştık.Show jumbo nasıl bir kuştur ? Ayrıca ingiliz hollanda muhabbet kuşalrıda show jumbo olabiliyormuş.? show jumbo nasıl bir ırktır ?

Hollanda çok güzel bndeki dişi baya bi taklit ses çıkartıyo

Geri