Karadeniz Pet

HoLosko'nun türü nedir sizce :)

• Konbuyu başlatan Volkan Ulçay
  • Başlangıç tarihi
V

Volkan Ulçay

Guest
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum dün yani 01 Ocak doğum günümdü ve eşim bana doğum günü hediyesi olarak hoLosko'yu almış :) hem tanışma hemde bilgi edinmeyle başlamış olayım, hoLosko'nun türü ne olabilir fikri olan varsa dinlemek isterim. Detaylı fotoğraflarınıda ilerleyen günlerde atacağım, şimdilik bu kadar fotoğrafımız var :)
St0anh3.jpg

zlqIXPv.jpg

yerli sevimli bir erkek :) 3 aylık kadar. tüyü kadar ömrü olsun

bu fotolara göre birşey söylemek zor yakından ve flash siz foto eklerseniz kesin bir bilgi alabilirsiniz

NOT: Kafesteki balli yemi kullanmanızı tafsiye etmiyorum kimyasal ile yapıştırma yapiliyor ve salincaktaki aynayida çıkartırsanız kusunuzun sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz

yerli sevimli bir erkek :) 3 aylık kadar. tüyü kadar ömrü olsun

teşekkür ederim :)

bu fotolara göre birşey söylemek zor yakından ve flash siz foto eklerseniz kesin bir bilgi alabilirsiniz

NOT: Kafesteki balli yemi kullanmanızı tafsiye etmiyorum kimyasal ile yapıştırma yapiliyor ve salincaktaki aynayida çıkartırsanız kusunuzun sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz

Detaylı fotoğraflarını ekliycem flashsız da çekerim :) ballı çubuk konusunda bilgim yok kimyasalla yapıştırıyolarsa tabiki kötü bişey bide salıncakta ayna yok kafesten çıktığında duvardaki aynanın karşısında durdu bi süre dün :)

+1 ballı krakeri çıkartın. Çok zararı olabilir. Eğer çok ballı kraker vermek istiyorsanız; forumda aratın evde nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatılıyor. Evinizde yapabilirsiniz hem ucuz hem de sağlıklı olmuş olur.

ballı krakerden iyice soğudum :) zamanla çeşitli yemler yiyecekler geliştirmek istiyorum forumunda büyük katkısı olacaktır :)

Bu bildiğin Selçuk Şahin ne Holoskosu :). Erkek 3-4 aylık gibi duruyor.

Geri