petshop

HoLosko'nun türü nedir sizce :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan Ulçay tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Volkan Ulçay

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum dün yani 01 Ocak doğum günümdü ve eşim bana doğum günü hediyesi olarak hoLosko'yu almış :) hem tanışma hemde bilgi edinmeyle başlamış olayım, hoLosko'nun türü ne olabilir fikri olan varsa dinlemek isterim. Detaylı fotoğraflarınıda ilerleyen günlerde atacağım, şimdilik bu kadar fotoğrafımız var :)

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    11
    yerli sevimli bir erkek :) 3 aylık kadar. tüyü kadar ömrü olsun

3. kartall82

kartall82 Guest

bu fotolara göre birşey söylemek zor yakından ve flash siz foto eklerseniz kesin bir bilgi alabilirsiniz

NOT: Kafesteki balli yemi kullanmanızı tafsiye etmiyorum kimyasal ile yapıştırma yapiliyor ve salincaktaki aynayida çıkartırsanız kusunuzun sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz

4. Volkan Ulçay

teşekkür ederim :)

Detaylı fotoğraflarını ekliycem flashsız da çekerim :) ballı çubuk konusunda bilgim yok kimyasalla yapıştırıyolarsa tabiki kötü bişey bide salıncakta ayna yok kafesten çıktığında duvardaki aynanın karşısında durdu bi süre dün :)

5. Hakan YILDIZ

+1 ballı krakeri çıkartın. Çok zararı olabilir. Eğer çok ballı kraker vermek istiyorsanız; forumda aratın evde nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatılıyor. Evinizde yapabilirsiniz hem ucuz hem de sağlıklı olmuş olur.

6. Volkan Ulçay

ballı krakerden iyice soğudum :) zamanla çeşitli yemler yiyecekler geliştirmek istiyorum forumunda büyük katkısı olacaktır :)

7. Gökhan KARAALİ

Beşiktaşlıya Benziyor :D

8. Onur TEKİN

Bu bildiğin Selçuk Şahin ne Holoskosu :). Erkek 3-4 aylık gibi duruyor.

9. Gökhan KARAALİ

Hakaret Etme Kuşa :D

Sayfayı Paylaş