petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

HoLosko'nun türü nedir sizce :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan Ulçay tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Volkan Ulçay
    Gizli

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum dün yani 01 Ocak doğum günümdü ve eşim bana doğum günü hediyesi olarak hoLosko'yu almış :) hem tanışma hemde bilgi edinmeyle başlamış olayım, hoLosko'nun türü ne olabilir fikri olan varsa dinlemek isterim. Detaylı fotoğraflarınıda ilerleyen günlerde atacağım, şimdilik bu kadar fotoğrafımız var :)

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yerli sevimli bir erkek :) 3 aylık kadar. tüyü kadar ömrü olsun

3. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

bu fotolara göre birşey söylemek zor yakından ve flash siz foto eklerseniz kesin bir bilgi alabilirsiniz

NOT: Kafesteki balli yemi kullanmanızı tafsiye etmiyorum kimyasal ile yapıştırma yapiliyor ve salincaktaki aynayida çıkartırsanız kusunuzun sağlığına katkıda bulunmuş olursunuz

4. Volkan Ulçay
    Gizli

teşekkür ederim :)

Detaylı fotoğraflarını ekliycem flashsız da çekerim :) ballı çubuk konusunda bilgim yok kimyasalla yapıştırıyolarsa tabiki kötü bişey bide salıncakta ayna yok kafesten çıktığında duvardaki aynanın karşısında durdu bi süre dün :)

5. Hakan YILDIZ
    Gizli

+1 ballı krakeri çıkartın. Çok zararı olabilir. Eğer çok ballı kraker vermek istiyorsanız; forumda aratın evde nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatılıyor. Evinizde yapabilirsiniz hem ucuz hem de sağlıklı olmuş olur.

6. Volkan Ulçay
    Gizli

ballı krakerden iyice soğudum :) zamanla çeşitli yemler yiyecekler geliştirmek istiyorum forumunda büyük katkısı olacaktır :)

7. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Beşiktaşlıya Benziyor :D

8. Onur TEKİN
    Gizli

Bu bildiğin Selçuk Şahin ne Holoskosu :). Erkek 3-4 aylık gibi duruyor.

9. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Hakaret Etme Kuşa :D

Sayfayı Paylaş