petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hosgeldin Fıstık :) Yardım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve atalay222 tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. atalay222

atalay222 Guest

Arkadaslar merhaba iyi aksamlar. Bugun bi muhabbet kuşu aldım daha hıc beslemedım tanıdık bi petshoptan aldım kendımde bunu gozume kestırmıstım petshop sahibide ben sölemeden bunu tavsıye ettı. Bana 2 aylık erkek dedı tam emın olamadım. Fotograflarını koyuyorum. Ve genel bakımı hakkında az cok bilgi sahibiyim sadece mama vs. bunlarlada ılgili bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tesekkurler:)

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Evet doğru söylemiş 2 aylık civarı güzel bir erkek.Sen nolur nolmaz ilk 3 5 gün akdarı yada daldarı bulundur kafeste. Yada şuan bu dediğim yemler yok ise tabana yem serpiştir ki rahatlıkla yesin.

Şuan kuşa mama vermene gerek yok daha çok küçük ishal olabilir.

3. atalay222

atalay222 Guest

Tesekkur ederım ilgin için hocam. Tecrubenıze guvenerekten emin olmak ıstedım . Peki kuşu ne zaman kafesten cıkartmalıyım ?

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İlk 10 gün ev ortamına kafese adapte olması için beklemelisin.Bu esnada kuşun kafesinin yanına yaklaşarak fısıldayıp kısa kelimeler ile konuş onunla ilgilenebilirsin ki sana daha çabuk alışsın..

Forumdan da araştırıp daha çok bilgilere sahip olabilirsin.

5. atalay222

atalay222 Guest

Tekrardan tesekkur ederım tavsıylerınızı dınlıcem ıyı gunler

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tuneklerı telere cok yakın koymuşsun sanırım yada resımden oyle geldı bana

7. atalay222

atalay222 Guest

2-3 parmak uzaklıkta hocam daha ortalaramı getırmem gerekıyor ?

Sayfayı Paylaş