Karadeniz Pet

Hudo ötemiyo

Hüd Hüd

Yeni Üye
öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar ben muhabbet kuşumu alalı 3 ay oldu kenisi 6-7 aylık falan çok yaramaz kerata ve geçenlerde bir kaza oldu boş bir poşet masamın üstündeydi kuşu kafesinin dışına çıkarmıştım dolaşsın diye bir - iki dakika salona gittim ve geldiğimde kuşum poşetin içinde yerde çakılı duruyordu yarı baygındı ayakta duramıyordu falan hata kanadı incinmişti farkettim biraz sonra ancak o akşam kustu biraz ve dinlendi ve sabah tekrar eskisi gibi haylazlığa devam ancak bir şey farkettim sabah beni görünce ötmeye başlıyor ve cicikuş diyordu net olarak, ama şimdi hiç ötmüyür ancak cicikuş dediğini anlayabiliyorum böye sanki öterek söylüyor çok kısık sesle ses tellerimi zarar gördü acaba bi yardım edin kazanın üstünden 4-5 gün geçti başka tuhaflık yok ötemiyor sadece

dusmenin etkisindendir büyük ihtimalle bir haftada tamamen düzelir siz normal bakımına devam edin ve vitamin verin

Bulunduğu ortam sıcak olsun ve suluğuna vitamin koyun.Zamanla düzelecektir.Mama takviyesi yapmayıda unutmayalım bu arada :)

sağolun içim rahatladı biraz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

bu arada vitamin aldım Avisol Damlatma Süspansiyonu ne kadar koyayım suyuna ve ne kadar zamanla ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

güncel ,,,,,,,,