Karadeniz Pet

HÜRREM ve YAVRULAR

Deniz Berk SUMAN

Meraklı Üye
Merhabaa. Bugun aldığım kızımın ismi hürrem :) 11 Aylık. Doğum günü 14 şubat

bunlarda 8,10,12,14.16 aralıkta doğan yavrular. maalesef en küçük kardeş öldü.

DOĞUŞTAN FENERLI'M

ÇITIR :)

5. yavrunun maalesef son fotoğrafı

Emektar Annemiz :)

Yeni yavrular geliyor

Bugun 2. yumurta geldi

Anne ve Baba :)

Son düzenleme:
MaşAllah hepsi birbirinden güzel :) Hayırlı olsun.

Renktaşım benim MaşAllah hepsine bunlar ne güzel böyle bu arada hürremede bayıldım :)

Maşallah allah nazardan korusun

süper kuşlar tam bi fb li olmuş dostum renkler de öyle...

arkadaşlar size bir şey soracağımda benim 2 tane muhabbet kuşum var ve ben bunları yeni aldım tahminen 1 yaşındalar ve kafeslerinde yavruluk var bu kuşlarım bu yavruluğa doğurdukları zaman ben yavruluklarının içine yem atmalımıyım ve son bir sorum var yavruluğun içine kum koymamı söylediler yumurtalar çarpışmasın diye sizce doğrumu bilenler lütfen söylesinler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

bu arada kuşların çok tatlılar :)

arkadaşlar size bir şey soracağımda benim 2 tane muhabbet kuşum var ve ben bunları yeni aldım tahminen 1 yaşındalar ve kafeslerinde yavruluk var bu kuşlarım bu yavruluğa doğurdukları zaman ben yavruluklarının içine yem atmalımıyım ve son bir sorum var yavruluğun içine kum koymamı söylediler yumurtalar çarpışmasın diye sizce doğrumu bilenler lütfen söylesinler.

Benim erkek kuşun ilgisizliğinden dolayı yem koymayı düşündüm ben, sen istersen koymayabılırsın erkek kuşunu gözlemle ona göre hareket et :) Kumu ben hiç denemedim Çarpışma gibi bir durumda sözkonusu olmadı

maşallah hepside ayrı bir güzeller

Teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

maşallah hepsine ama çıtırın yeri ayrı :)

Hepsinin yeri ayrı aslında ama 4 tane olunca aynı şefkati gösteremiyoruz hepsine :D o yüzden aralarından ÇITIR'ı seçtim ve fiilen evet onun yeri ayrı oluyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

teşkkürler denizcim yardımcı olduğun içi saol.

Bende teşekkür ederim

Geri