petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İbişim'de şişlik var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mertmen tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mertmen

Mertmen Guest

Arkadaşlar 3-4 gündür farkettim muhabbet kuşumun karnının aşağısında tümör var galiba tam teşhisi koyamadım anlayan varsa yardım edebilir mi ne yapabiliriz çok üzülüyorum

2. Onur TÜFEKCİ

Pek farkedemedim farklı açılardan da fotoğraf kaymanız mümkün mü, yağlanma olmuş olablir ama tümör diye bahsettiğiniz şeyi anlamadım

3. İsmail ÇAPAN

Hareketleri nasil normalmi ??

4. Mertmen

Mertmen Guest

Hareketleri her zaman ki gibi normal yorgun değil

5. Mertmen

Mertmen Guest

Ayaklarının hemen üstüne bakarsanız görebilirsiniz şişliği tüyleri biraz sarkmış gibi duruyor

6. Mertmen

Mertmen Guest

Kuşa genelde yemekte yediğimiz pirinç pilavı markarna çorba gibi şeyler veriyoruz ondan olabilme ihtimali var mı kestik zaten bu şişliği görünce

7. Demirkan

Demirkan Guest

Tümör muhtemel veterinere danışın kuşçular yumurta var diyor standart

8. Mertmen

Mertmen Guest

Teşekkürler...Tümör olunca kısa süre de ölüyor mu kuş yoksa yaşama ihtimali var mı o tümörle:(

9. Mustafa Demir

Ur gibi birşey olabilir urla kuşlar yaşayabiliyor çünkü alınması zor inşallah yağlanmadır.

10. Mertmen

Mertmen Guest

kuşa pilav makarna flan yediriyorduk akşam yemeklerinde yiyebileceği kadar ondan olmuş olabilir mi acaba bu şişlik

11. Mustafa Demir

Sanmam öyle olsa kursağında olurdu..

Sayfayı Paylaş