petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ic guveys geldi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Gungor tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar, bugun kizismis disi kusumun yanina kendi yaslarinda damizlik erkek koydum. Ikisi de 1.5-2 yas arasi. Disi ilk defa baska bir kus gordu. Erkek daha once es tutmus. Yalniz erkek, disiye gore, oldukca iri ve guclu masallah. Disi yaninda ufacik yavrusu gibi kaldi. Es tutma acisindan bu durum sorun olur mu?

Bunun disin da Disim zaten cok eldek, yeni misafiri cok hos karsiladi. :) opusmek icin yanina gidiyor, erkek birkac kez karsilik verdi sonra vazgecti. Haliyle urkek su anda. Disi yanina gidiyor, sanki basini yaslar gibi erkege yaslamaya calisiyor uyurken. Ama erkek bu durumu biraz yadirgamis gorunuyor. Su anlik bir tartisma yok gibi gorunuyor cok sukur. Sizce bu sekilde kendi hallerine birakayim mi, yoksa kafesleri ayirayim mi?

Son olarak disi kus, yem yedikten sonra bir sure agzini acip kapiyor. Bunu normal mi karsilamak gerekir?

Foto simdilik koyamadim, insallah yarin paylasabilirim resimlerini...

birkac kelimeyle Ustalarin yorumlarini bekliyorum, simdiden tesekkurler...

#1 Hakan Gungor, 2 Ocak 2015
    Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  2. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Genelde dişiler saldırır ama sizin kuşunuz pek canayakınmış. :)

3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek, dişiye göre, oldukça iri ve güçlü demişsiniz.Çiftleşme olursa dişi erkeği taşıyabilir mi acaba ?

4. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de bunu merak ettim Vedat Bey. Sorun yaratabilir mi sizce disi icin?

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşların yan yana bir resmini koyabilir misiniz ?

6. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun :) Aslinda ben de beklemiyordum boyle davranmasini. Ama kizginligin da etkisi var sanirim. Aslinda tek olarak cok kus buyuttum ama hic takimim olmamisti. O yuzden benim icin de heyecanli bir deneyim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Simdi uyudular kusura bakmayin, zaten erkek icin yeterince stresli bir gundu. Insallah yarin eklerim degerli yorumlariniz icin cok tesekkurler...

Sayfayı Paylaş