Karadeniz Pet

ic guveys geldi :)

Hakan Gungor

Meraklı Üye
Arkadaslar, bugun kizismis disi kusumun yanina kendi yaslarinda damizlik erkek koydum. Ikisi de 1.5-2 yas arasi. Disi ilk defa baska bir kus gordu. Erkek daha once es tutmus. Yalniz erkek, disiye gore, oldukca iri ve guclu masallah. Disi yaninda ufacik yavrusu gibi kaldi. Es tutma acisindan bu durum sorun olur mu?

Bunun disin da Disim zaten cok eldek, yeni misafiri cok hos karsiladi. :) opusmek icin yanina gidiyor, erkek birkac kez karsilik verdi sonra vazgecti. Haliyle urkek su anda. Disi yanina gidiyor, sanki basini yaslar gibi erkege yaslamaya calisiyor uyurken. Ama erkek bu durumu biraz yadirgamis gorunuyor. Su anlik bir tartisma yok gibi gorunuyor cok sukur. Sizce bu sekilde kendi hallerine birakayim mi, yoksa kafesleri ayirayim mi?

Son olarak disi kus, yem yedikten sonra bir sure agzini acip kapiyor. Bunu normal mi karsilamak gerekir?

Foto simdilik koyamadim, insallah yarin paylasabilirim resimlerini...

birkac kelimeyle Ustalarin yorumlarini bekliyorum, simdiden tesekkurler...

Son düzenleme:
Genelde dişiler saldırır ama sizin kuşunuz pek canayakınmış. :)

Erkek, dişiye göre, oldukça iri ve güçlü demişsiniz.Çiftleşme olursa dişi erkeği taşıyabilir mi acaba ?

Kuşların yan yana bir resmini koyabilir misiniz ?

Genelde dişiler saldırır ama sizin kuşunuz pek canayakınmış. :)

Sagolun :) Aslinda ben de beklemiyordum boyle davranmasini. Ama kizginligin da etkisi var sanirim. Aslinda tek olarak cok kus buyuttum ama hic takimim olmamisti. O yuzden benim icin de heyecanli bir deneyim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Kuşların yan yana bir resmini koyabilir misiniz ?

Simdi uyudular kusura bakmayin, zaten erkek icin yeterince stresli bir gundu. Insallah yarin eklerim degerli yorumlariniz icin cok tesekkurler...

Geri