Karadeniz Pet

iç parazit için en etkili ilaç hangisidir

ftrci05

Yeni Üye
iç parazitten kuşlarım kurumaya giriyor sanırım. iç parazitlerle savaş iin en iyi izlenecek yollar nedir. hangi ilaçları kullanabilirim

elma sirkesi kullanıyorum ben 1 haftada yada 2 haftada 1-2 damla suluğuna

BAYMEC etkili bir iç ve dış parazit ilacıdır.

5 ml elma sirkesini 1litre suda cozdurup,haftada 1 gun icme suyu olarak veriyorum. Ayrica banyoluguna da ayni suyu koyuyorum.

arkadaşlar hepinizden allah razı olsund abu kurtların elma sirkesiyle çözülceine eminmisiniz. Tamam asidik bir ortam oluşturduğu için parazite zarar verir ama tamamen öldürür mü ? ve benimki bildiğin kurudu hayvan sanki ilaç şart gibi

Ben veteriner tavsiyesi ile tetra 250 kullaniyorum.faydası olursa burdan yazarım

sitraks ve andazol şurup. bu iki farklı şurup bütün iç parazitleri döker.kümesin temizliğine,kullanılan yemin kalitesine,suluk ve taban temizliğine göre ayda bir yada iki ayda bir kullanılmalıdır.
kullanım şekli bir litre su içine bir cc sitraks bir cc andazol surup eklenir.suluklar dezenfekte ediltikten sonra iki gün tedaviye devam edilir.iki gün sonunda kuşlara vitamin takviyesi yapılır.sekiz gün sonra aynı tedavi devam ettirilir. ilk kullanımda dökülen kurtların lavraları ikinci tedavide dökülmüş olur.bu şekilde kuşlar iç parazitlerden tamamen kurtulur.

sitraks ve andazol şurup. bu iki farklı şurup bütün iç parazitleri döker.kümesin temizliğine,kullanılan yemin kalitesine,suluk ve taban temizliğine göre ayda bir yada iki ayda bir kullanılmalıdır.
kullanım şekli bir litre su içine bir cc sitraks bir cc andazol surup eklenir.suluklar dezenfekte ediltikten sonra iki gün tedaviye devam edilir.iki gün sonunda kuşlara vitamin takviyesi yapılır.sekiz gün sonra aynı tedavi devam ettirilir. ilk kullanımda dökülen kurtların lavraları ikinci tedavide dökülmüş olur.bu şekilde kuşlar iç para

1lt suya 1cc yeterlimi acaba

Geri