petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İç parazit ishale mi çevirmiş (resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve t.ert08 tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Geçen konu açmıstım kusumun dışkısı zift gibi kapkaraydı vesselam üretici abimin veterinerinden ilaç aldık kullanmaya başladık lakin kapkara olzn dışkı yeşil beyaza döndü sizce iç parazit ishale mi cevirdi?Bu arada kuşun hali tavrı çok hareketli üzerimden indigi yok ve çok meraklı yani kısaca keyfi yerinde.Şimdiden teşekkürler

2. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    İlacın ismi nedir?

3. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Günceldir arkadaşlar oözellikle ustaların fikirlerini almak istiyorum malum önemli bir konu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Ilacın adı yok beyaz seffaf poşette verdi veteriner çok etkili bir ilaç oldugunu belirtti

4. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Bendede ishal ve siyah diski sorunu var şuan ondan sordum

5. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Malasef ilacın adı yok olsa söylerdim şeker, tuz gibi bi sey renk olarak bi veterinere gitmenizde fayda var

6. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş