Karadeniz Pet

İç Parazitler Hakkında Bilgisi Olanlar _? Kuşumun yardıma ihtiyacı var.

• Konbuyu başlatan KEVSER HABBAL
  • Başlangıç tarihi
K

KEVSER HABBAL

Guest
Merhaba ben 2 kus aldım dısı ve erkek. Ikısıde kucuktu. Biri hastaydı ben ne oldugunu anlamadım fakat tabi ki veterinere goturdum veteriner ishal dedi ilaç verdı ama yanlıs teshis koymus ben ertesı gun kusta bit gordum o kadar kafesi yıkadım hergun kafestekı malzemelerı ve kusu ve aldıgım parazıt spreyını sıktım ama oldu. Simdi diğerine de bulasmıs ki hasta baya ilerledi yine temizliğini yapıyorum hergun sprey de sıkıyorum ama olmuyor kurtaramıyorum hergun daha kotu oluyor. Ne olur yardım edin_?

dıskısı nasıldı pekı olen kusun ıshal demıs ama kafesle berabermı goturdun kusu veterınere bit varsa kusta bu iç parazit deildir cok yogun bit saldırıları olmadan bitlerin kusu oldurmesi zor ki hergun temızlıgınızı yapıyrmussunuz bıtten deıl bence olum sebebi kusun resmınıde sıteye atarsanız kafesi hatta dıskılarını yardımcı olurlar muhakkak bıtten kurtulmak ıcın ardap sprey alın cok etkılıdır kafesı ve ekıpmanları camasırsuyu ıle yıkayın baymec yada vılmectın de bıtlerden kurtlmak ıcın cok etkılıdır fakat tek kus oldugundan ardap sprey ısınızı görur pet shoplarda satılan spreylerle bıtlerden malesef kurtulmanız zor

Geri