Karadeniz Pet

İçeri Bi Bakar mısınız ?

• Konbuyu başlatan cicikuş123
  • Başlangıç tarihi
C

cicikuş123

Guest
Arkadaşlar petshoptan yuvalık aldım 1 adet kafese taktım kuşum hiç girmiyor neden ? yardımcı olur musunuz ? kaç gün sonra girer ? Bir de kuşum çiftleşmek için hazır mı resimlerini atıyorum kuşumun işte resimler :

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ...

Yuvalığı daha simdi taktınız değilmi :) Hemen girip cıkmasını beklemeyin kızısmamıs daha zaten yasıda biraz kücük ama bence simdiden eş alınmalı bana kalırsa zaten kızısana kadar eş tutarlar ozaman takın bence yuvalıgı

yuvalıgı tahta al plastık ve dışı gozukuyor girmez kolay kolay ve eş al. kızıştıgında erkek alsan hemen cıflesmezler once eş olmaları lazım....

ben ara sıra resimlerini atarım siz bana kızışıp kızışmadığını söylersiniz tamam mı ? ya da kızıştığını nasıl anlıyorsanız söyleyin ben kendim bakayım ?

bence kızısmasını bekleme ama sen bilirsin

Kuşunuz hayet sağlıklı. Kızışması için cere rengi kahverengiye döner. Ayrıca yuvalık 2. resimdekiyse o yuvalık değil banyoluk. Ayrıca yanında eş olmadan yavru dünyaya getirirse o yavrunun peygamberliğini ilan edebilirsiniz. Şimdiden eşi alınki eş tutsunlar :) Ayrıca krakeri çıkarın önermiyoruz yapay yapıştırıcılar olduğu için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim dişiye benziyor.Kızışması için ceresi bu resimdeki renk gibi olmalı.
tt9nk.jpg

önceden vardı hepsini attım, gaga taşı değil. İyot kemirme taşı pembe olan. Kalamar kemiğide var.ilgilendiğin için teşekkürler.

Kuşunuz hayet sağlıklı. Kızışması için cere rengi kahverengiye döner. Ayrıca yuvalık 2. resimdekiyse o yuvalık değil banyoluk. Ayrıca yanında eş olmadan yavru dünyaya getirirse o yavrunun peygamberliğini ilan edebilirsiniz. Şimdiden eşi alınki eş tutsunlar :) Ayrıca krakeri çıkarın önermiyoruz yapay yapıştırıcılar olduğu için.

Onun banyoluk olduğunu bende biliyorum o kadar cahil değiliz ... yuvalığı çekerken çıkarmıştım ...

kardeş kuşunun eşi olmadan girmez kuşlar yuvaya oyun olsun diye girmezler yavru yapmak için girerler ayrıca aldığım yuvalık fotoğrafta ki ise o banyoluk yuvalık değil

kardeş kuşunun eşi olmadan girmez kuşlar yuvaya oyun olsun diye girmezler yavru yapmak için girerler ayrıca aldığım yuvalık fotoğrafta ki ise o banyoluk yuvalık değil

Kaçıncı söyleyişim onun banyoluk olduğunu bende biliyorum yuvalığa girmiyor diye çıkarttım !!! tekrar takıcam yanına erkek kuş alıcam zaten yarın şimdiden alışsın diye erken koydum oyun için girmeyeceklerini ben de biliyorum ...

Geri