petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İçeri Bi Bakar mısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cicikuş123 tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. cicikuş123

Arkadaşlar petshoptan yuvalık aldım 1 adet kafese taktım kuşum hiç girmiyor neden ? yardımcı olur musunuz ? kaç gün sonra girer ? Bir de kuşum çiftleşmek için hazır mı resimlerini atıyorum kuşumun işte resimler :

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ...

2. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuzun eşi varmı

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı daha simdi taktınız değilmi :) Hemen girip cıkmasını beklemeyin kızısmamıs daha zaten yasıda biraz kücük ama bence simdiden eş alınmalı bana kalırsa zaten kızısana kadar eş tutarlar ozaman takın bence yuvalıgı

4. cicikuş123

Yok kızıştığı zaman yanına alıcam eşini.

5. Tuan MAKSEL

yuvalıgı tahta al plastık ve dışı gozukuyor girmez kolay kolay ve eş al. kızıştıgında erkek alsan hemen cıflesmezler once eş olmaları lazım....

6. cicikuş123

ben ara sıra resimlerini atarım siz bana kızışıp kızışmadığını söylersiniz tamam mı ? ya da kızıştığını nasıl anlıyorsanız söyleyin ben kendim bakayım ?

7. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    bence kızısmasını bekleme ama sen bilirsin

8. cicikuş123

Peki kuşum sağlıklı mı ?

9. Yılmaz Ç.

Kuşunuz hayet sağlıklı. Kızışması için cere rengi kahverengiye döner. Ayrıca yuvalık 2. resimdekiyse o yuvalık değil banyoluk. Ayrıca yanında eş olmadan yavru dünyaya getirirse o yavrunun peygamberliğini ilan edebilirsiniz. Şimdiden eşi alınki eş tutsunlar :) Ayrıca krakeri çıkarın önermiyoruz yapay yapıştırıcılar olduğu için.

#9 Yılmaz Ç., 21 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ekim 2013
  10. Duranettin ERAYDIN

Benim dişiye benziyor.Kızışması için ceresi bu resimdeki renk gibi olmalı.

11. Tunç ÇAĞATAY

Duranettin abi arka tarafta gaga taşı veya blok ise boya var içinde onu değiştirmeni tavsiye ederim.

12. Duranettin ERAYDIN

önceden vardı hepsini attım, gaga taşı değil. İyot kemirme taşı pembe olan. Kalamar kemiğide var.ilgilendiğin için teşekkürler.

13. OzanEsmrsy

O Yuvalık değil duş almak için su var içinde takmamış heralde yuvalığı

14. cicikuş123

Onun banyoluk olduğunu bende biliyorum o kadar cahil değiliz ... yuvalığı çekerken çıkarmıştım ...

15. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş kuşunun eşi olmadan girmez kuşlar yuvaya oyun olsun diye girmezler yavru yapmak için girerler ayrıca aldığım yuvalık fotoğrafta ki ise o banyoluk yuvalık değil

16. cicikuş123

Kaçıncı söyleyişim onun banyoluk olduğunu bende biliyorum yuvalığa girmiyor diye çıkarttım !!! tekrar takıcam yanına erkek kuş alıcam zaten yarın şimdiden alışsın diye erken koydum oyun için girmeyeceklerini ben de biliyorum ...

Sayfayı Paylaş