Karadeniz Pet

icim rahat degil

Resim gözükmüyor bilgine düzeltirsen ozaman yardımcı olabilrler belki

Bu kuş nasıl böyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

vzMoW6.jpg

benim iki yavrumda kafası keldi ama onları anneleri dövmüştü sonradan çıkmıştı bu çok farklı bir durum yaşlı kuşlarda bence böyle olur bu kuş yaşlı değil bence

Bu kuş nasıl böyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

vzMoW6.jpg

Yavru olarak almistim 10 gune kadar toparlar kendini alismasi daha kolay olur dedi 1 ay oldu sadecekuyrugu cikti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:24 --

Resim gözükmüyor bilgine düzeltirsen ozaman yardımcı olabilrler belki

Oldu sanirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

benim iki yavrumda kafası keldi ama onları anneleri dövmüştü sonradan çıkmıştı bu çok farklı bir durum yaşlı kuşlarda bence böyle olur bu kuş yaşlı değil bence

Zaten yavru olarak aldim. Ucmayida beceremiyo kanatlarinin alti tamamen bos

slm kediedindiğim intıbayı söyleyim bende kendikuşlarımdan 2defa ayrı anelerin yavrularını birdişinin altına koydum özannelerin yavruları tüylü olurken evlatlıkverdiyim yavrular tüysüzoldu ama geçolsada çıktıtahminim tüylrtçıkacaktır

slm kediedindiğim intıbayı söyleyim bende kendikuşlarımdan 2defa ayrı anelerin yavrularını birdişinin altına koydum özannelerin yavruları tüylü olurken evlatlıkverdiyim yavrular tüysüzoldu ama geçolsada çıktıtahminim tüylrtçıkacaktır

Bi düsünüyorum kiyamiyorum göturmeye bide hastaysa ve ölürse cok üzülecegimi biliyorum cunku daha once yasadim. Peki eger degistirirse yavru kus olduguna nasil emin olabilirim yenisinin. Yani nelere dikkat etmeliyim yavru kus alirken

Geri