petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İcinde yumurta olan yuvaligin yeri degistirmelimiyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oosuny tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. oosuny

oosuny Guest

Arkadaslar merhaba disi kusum tam 7 adet yumurta verdi yuvalgin icinde sadece kum var talas eklemelimiyim sizce? ayrica yuvaligin yerini degistirirsem problem olurmu cok tesekkurler simdiden

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Talaşı her gün azar azar ekle, sıkıntı olmaz. Zaten yavrular çıktıktan sonra miktarını artırırsın. Yuvalığın yeri çok önemli değil, kafesin başka kapısına da takabilirsin.

3. oosuny

oosuny Guest

Yuvaligin yerini degistirince disi kusun yumurtalara zarar vermesinden cekiniyorum acikcasi.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben böyle bir şeyi kanaryada denedim sıkıntı olmadı. Muhabbet kuşunda da olmaz diye düşümüyorum.
    Yuvalığın yerini değiştir, kafesin yönünü de değiştir. Yuvalık önceden hangi tarafa bakıyorsa yine o tarafa baksın. Daha kolay alışacaktır.

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yumurta varken sıkıntı olabilir açıkcası , ama yavru varken yuvalıgın yerinide yuvayıda değiştirebilirsiniz

6. oosuny

oosuny Guest

Kafes buyuk oldugu icin yuvalik kafesin icinde kaliyor ve herhangibir yavru olumu vb gibi durumdayuvaligin icine mudahale etme sansim yok acikcasi anlicaniz gibi yerini degistirmem sart ama yumurtalardan yavru cikmaya basladigi zaman degistirmem dahami mantikli olur?

Sayfayı Paylaş